Notifications

No Notifications Yet

Favorites

No Procuct

Grand Theft Auto V

 Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V Nedir?

Grand Theft Auto V (aynı zamanda Grand Theft Auto Five, GTA 5, GTA V veya GTAV olarak da bilinir), Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan 2013 tarihli açık uçlu aksiyon-macera tarzı bir video oyunudur.

GTA V, Güney Kaliforniya’ya dayanılarak tasarlanmış olan kurgusal San Andreas eyaletinde geçmektedir ve tek oyunculu hikâyesi, üç ana karakterin (eski banka soyguncusu Michael De Santa, sokak çetesi üyesi Franklin Clinton ve uyuşturucu satıcısı Trevor Philips) yozlaşmış bir devlet kurumuyla güçlü suçluların baskısı altındayken soygun yapma çabalarını konu almaktadır. Modellenen açık dünya, oyuncuların San Andreas’ın açık kırsalında (Blaine County) ve Los Angeles’a dayanılarak tasarlanmış şehir merkezinde (Los Santos) serbestçe dolaşmasına olanak tanımaktadır.

Ana hikâye, birbirine bağlantılı altmış dokuz farklı görevden oluşmaktadır ve oyuncuların hikâye modunda ilerlemesi için bu görevleri tamamlaması gerekmektedir. Görevlerin dışında, oyuncular açık dünyada serbestçe dolaşabilir. Modellenen açık dünya, önceden yayımlanmış olan tüm GTA oyunlarının sahip olduğu açık dünyalardan daha büyüktür. Büyük bir kısmının başlangıçta gizli olduğu açık dünya, hikâye ilerlemesiyle beraber kademeli olarak açılmaktadır. Bununla birlikte, gizlenmiş kısımların keşfedilmesi için hikâye ilerlemesi zorunlu değildir.

Grand Theft Auto V (GTA V)
Grand Theft Auto V (GTA V)

Grand Theft Auto V (GTA V)

Rockstar Games CD Key olarak teslim edilir.

189,99 TL

-
+
DMCA
ByNoGame Bilişim LTD.
Info: info@bynogame.com - Help: support@bynogame.com
Phone: 09.00-18.00 (UTC +3) / +90850 600 00 30