Takas Nasıl Yaparım ?
Bonus Kampanyası
Aktif Kullanıcı: 7392
Kazanılan Bonus: 207.929 TL

Takas Nasıl Yaparım ?

Elinizdeki belirli oyun ürünlerini ilan verme veya direkt olarak satış yöntemi ile ByNoGame’de satarak, ByNoGame üzerinden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Satış Yapabileceğiniz Ürünler

  • Knight Online GB, Knight Online ITEM, Knight Online RING, CS:GO Skin, CS:GO Key, VGO Skin, Dota2 Skin, H1Z1 Skin

 


 

Knight Online GB

 

Knight Online karakterinizdeki oyun paranızı(GB) ByNoGame’e satış yapabilir ve bakiyeniz ile ByNoGame üzerinden E-Pin, Oyun, CS:GO Skin ve VGO skin gibi ürünlerden istediğinizi satın alabilirsiniz.

GB satışı yapmak için https://www.bynogame.com/Knight-Online/Gold-Bar sayfasına gidin.

Sayfa içerisinde satış yapmak istediğiniz serverın miktar kısmına satacağınız miktarı girin ve satış yap butonuna basın.

 

Daha sonra açılan sayfada karakter isminizi girin veya alttaki listeden daha önce ticaret yaptığınız karakter adınızı seçin.

Takas işleminin tamamlanması için Canlı Destek tarafından yönlendirileceksiniz. Kesinlikle oyun içerisinden kullanıcılar ile irtibat kurmayın. ByNoGame sizinle yalnızca site üzerindeki Canlı Destek üzerinden iletişim kuracaktır.

Takas işlemi tamamlandıktan sonra tutar bakiyenize yansıyacaktır.

Bakiyenizi Knight Online GB, Knight Online ITEM, Knight Online RING, CS:GO Skin, CS:GO Key, VGO Skin, Dota2 Skin, H1Z1 Skin gibi ürünleri almak için kullanabilirsiniz.

 


 

 

 

 

Knight Online ITEM

 

Knight Online karakterinizdeki ITEMleri ByNoGame üzerinden satışa çıkarmak ByNoGame bakiyesi elde etmeniz için bir diğer yoldur.

Knight Online ITEM satışı başlatmak için https://www.bynogame.com/ilanekle/ko/item sayfasına gidin.

Knight Online ITEM’inizin satış sayfasında yayınlanması için sizden istenilen Server, Karakter Türü, Item Özellikleri, Item Adı, Açıklama, Item Resmi, Teslimata Müsait olduğunuz Saat ve Fiyat bilgilerini doldurun.

"Item Satış Koşullarını Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretledikten sonra Gönder tuşuna basın.

Tebrikler, artık iteminiz ByNoGame üzerinde yayına alındı. Iteminiz satıldığında ByNoGame Canlı Destek üzerinden size bilgilendirme yapılacak ve teslimat işlemi başlatılacaktır. Kesinlikle oyun içerisinden konuşmayın. ByNoGame sizin ile yalnızca Canlı Destek üzerinden bağlantı kurar.

Item teslimat işleminiz tamamlandıktan sonra paranız ByNoGame bakiyenize yansıyacaktır. Bakiyenizi Knight Online GB, Knight Online ITEM, Knight Online RING, CS:GO Skin, CS:GO Key, VGO Skin, Dota2 Skin, H1Z1 Skin gibi ürünleri almak için kullanabilirsiniz.

 


 

 

Knight Online RING

Knight Online RING satışı ile Knight Online Karakterinizi satarak ByNoGame üzerinden bakiye elde edebilir ve bu bakiyeyi ByNoGame üzerinden herhangi bir ürün alımında kullanabilirsiniz.

Knight Online RING satışı başlatmak için https://www.bynogame.com/ilanekle/ko/Cypher-Ring sayfasına gidin.

 

Knight Online RING satışınızı başlatmak için sizden istenilen Server, Karakter Türü, Karakter Özellikleri, Adı, Açıklama, Karakter Resmi, Teslimata Müsait olduğunuz Saat ve Fiyat bilgilerini doldurun.

 

"Item Satış Koşullarını Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretledikten sonra Gönder tuşuna basın.

 

Tebrikler, artık iteminiz ByNoGame üzerinde yayına alındı. Iteminiz satıldığında ByNoGame Canlı Destek üzerinden size bilgilendirme yapılacak ve teslimat işlemi başlatılacaktır. Kesinlikle oyun içerisinden konuşmayın. ByNoGame sizin ile yalnızca Canlı Destek üzerinden bağlantı kurar.

 

Item teslimat işleminiz tamamlandıktan sonra paranız ByNoGame bakiyenize yansıyacaktır. Bakiyenizi Knight Online GB, Knight Online ITEM, Knight Online RING, CS:GO Skin, CS:GO Key, VGO Skin, Dota2 Skin, H1Z1 Skin gibi ürünleri almak için kullanabilirsiniz.


 

 

CS:GO SKIN - CS:GO KEY - DOTA 2 SKIN - H1Z1 SKIN - TEAM FORTRESS 2 SKIN

 

CS:GO SKIN, CS:GO KEY, DOTA 2 SKIN, H1Z1 SKIN veya TEAM FORTRESS 2 SKIN satışı yaparak ByNoGame bakiyesi elde etmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

https://www.bynogame.com/ilanekle sayfasına gidin ve Satışını yapmak istediğiniz ürün kategorisini seçin.

Ardından Skin/Key İlanı Ver butonuna tıklayın.

 

 

 

 

 

 

Açılan sayfada "Yeni Trade URL Ekle" bölümüne Steam Trade URL’nizi yazıp "Envanteri Getir" butonuna basın veya "Kayıtlı Trade URL" kısmından Trade URL’nizi seçin.

"Skin Seçiniz" bölümünden satışını yapmak istediğiniz Skini/Keyi seçerek fiyat değerlerini doldurun.

Teslimat saatinizi belirleyip "İtem Satış Koşullarını kabul ediyorum" seçeneğini işaretledikten sonra İşlemi Başlat butonuna basın.

SKIN satışınız gerçekleştiğinde, ByNoGame sizin ile Canlı Destek üzerinden irtibat kuracak ve Takas işlemini başlatacaktır. ByNoGame Canlı Destek üzerinden size verilen talimatlara uymanız, dolandırılmamanız açısından önemlidir.

SKIN sizden alınıp, ByNoGame tarafından alıcıya ulaştırıldıktan sonra bakiyeniz ByNoGame hesabınıza yansıyacaktır.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo