Takas Nasıl Yaparım ?

Elinizde bulunan oyun paralarını bize satarak yerine sitemizde bulunan herhangi bir başka ürünü satın alabilirsiniz. ( TAKAS )

Elinizdeki ürünü değerlendirebilir, sıkıldığınız serverdan başka bir servera geçiş yapabilir, oynadığınız serverda kazandığınız oyun paraları ile premiumunuzu alabilirsiniz.
Veya banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz.


 Oyun İçi Ürün (Oyun Parası) Nasıl Satılır?

1) Satmak istediğiniz Miktarı yazıp  BİZE SAT tuşuna basarsanız satış aşamasına geçersiniz.

Alış fiyatımızı görmek için Kırmızı Sepet/BİZE SAT tuşunun üzerinde 2 saniye bekleyince Alış fiyatımız belirecektir.

Bize BUÇUKLU satabilirsiniz. Örn: 4.6 gibi.

İsterseniz adet yerine LİRALIK satış da yapabilirsiniz. Örneğin: 10 Liralık satmak isterseniz miktar kutusuna 10 yazıp, Liralık kutucuğunu işaretleyin ve sonra BİZE SAT tuşuna basın. 


2)
Teslimat Uyarılarına dikkat ederek vermek için Hazır Olunca Başlatın»» Başlat

GB Operatörümüz hızla oyuna girecek ve hazır olduğu an: Teslim Edeceğiniz Karakter kısmında çarımızın adı belirecektir. Trade atacağız ya da siz trade atın. Pazar da kurabiliriz. (Yüklü gb verecekseniz Örnek : 216 Adet Tümünü birden başlatın ve bankanız dolu gelin, Yan charlarınız için sizi bekleyebiliriz sorun olmaz.)

Tek Hamle Trade’e 21 doldurmayın. Örnek 42 Gb’niz var. 42 Satış Sipariş geçin; Trade ile 20+20+2 verin. Bu bizim en çok hoşumuza giden teslimat şeklidir.

3) İşlem tamam. Para hesabınızda. Sitemiz size bu şekilde durumu belirten bir uyarı mesajı gönderecektir.

Bu bakiye ile ister alışveriş yapın - İsterseniz ödeme talep edin.


Teslimat Uyarıları
>> PM BLOCK: PMniz teslimat boyunca kapalı kalsın. OYUN İÇİnden ASLA kimse ile KONUŞMAyınız. Bizden başka kimseden trade almayınız, trade atmayınız. (Dolandırılırsınız)
>>> Bizimle yazşımanız gerekirse bize CANLI DESTEK ile ulaşın. Burada doğrudan sizden GB yi alacak operatörümüz ile görüşebileceksiniz.
* Teslimat yerimiz: Folk Village - Koordinat: 408,557 Pazar ya da Trade yoluyla teslim ediniz. 

Bunun için öncelikle Sitemize ÜYE OLUN

(Not: Sizinle sadece sitedeki CANLI DESTEK üzerinden iletişim kurulacaktır, Oyun İçinden asla kimse ile KONUŞMAYIN, sizi yönlendirmeye çalışanlara İNANMAYIN.
ByNoGame Oyun İçinden ASLA KONUŞMAZ)

Oyun paranızı teslim edin, tutarı hesabınıza ekleyelim.
İstediğinizi siteden çekin-anında teslim alın.

Bu şekilde bize ürün satıp harçlıklarınızıda çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde bizimle İLETİŞİM sayfamızdan bağlantıya geçebilirsiniz.

ByNoGame® İyi Oyunlar Diler.