Naruto Online

Adı Jeton Fiyat Satın al Miktar
GPay Epin 11.8 TL 160 Ingot GPay Epin seçiniz. 1 11.8 TL
GPay Epin 23.6 TL 320 Ingot GPay Epin seçiniz. 1 23.6 TL
GPay Epin 47.2 TL 640 Ingot Gpay Epin seçiniz. 1 47.2 TL
GPay Epin 118 TL 1600 Ingot GPay Epin seçiniz. 3 118 TL
GPay Epin 236 TL 3200 Ingot GPay Epin seçiniz. 5 236 TL
Gpay Epin 590 TL 8000 Ingot GPay Epin seçiniz. 12 590 TL

Nasıl E-Pin Yüklenir?

 

 

Oyuna girdikten sonra sağ üst kısımda bulunan ödeme simgesine tıklıyoruz.

 

Daha sonra açılan pencerede oynadığınız serveri seçip Oasis E-Pin sekmesine tıklayarak ByNoGame’den aldığınız kodu giriyorsunuz.

Oyun Bilgisi

12 sene önce Konoha ninja köyünde Kyubi Tilki ortaya çıktı, bu tilkinin 9 adet kuyruğu bulunmaktaydı, kuyruğu ile dağları yıkıyor, denizde tsunamiler oluşturuyordu. Neyse ki, bir ninja amansız mücadele ardından bu güçlü düşmanı mühürledi. Mühürlemeyi başarmasına rağmen, bu savaş ninjanın da hayatına mal oldu. O ninja Konoha ninja köyünün lideri “Dördüncü Hokage” dir.

 O zamanlar hala kundakta olan Naruto, Kyubi Tilki’ nin “Mühür Taşıyıcısı” yapılır. Babası, annesi bulunmayan Naruto, yaramazlıkları ile herkesin dikkatini çeker. Ama söyleyemedikleri sır nedeniyle ondan uzak durmak zorunda kalırlar.

Naruto, daha fazla kişinin onayını almak için gönüllü olarak Konoha köyünün Beşinci Hokage’ si olur. Iruka ustanın desteği ve Kakashi’ nin yardımı ile Yedinci sınıf: Naruto, Sasuke ve Sakura birlikte yola çıkarlarlar.
Oasis Games’in yayımcılığını yaptığı Naruto Online’da, oyuncu Konoha köyünde bir ninjayı canlandırmaktadır, Naruto ile birlikte maceralarda gelişimini gerçekleşitirebilir.
Oyunda, oyuncular pek çok ninja takımına giriş yaparak, onlarla birlikte savaşabilir. Ninja bağını, oyunda KOMBO sisteminde deneyebilirsiniz. Her oyuncu, oyunda ninja dünyasının macerasını sonuna kadar yaşayabilir. Naruto ve diğer ninjalar ile birlikte 《Naruto Online》’nın mükemmel hikayesinde yerini al!

Türkiye sunucusu 25.10.2017 tarihinde açılıyor ve ingot satışlarımız aynı gün başlıyor. Oyuna erken başla, diğer oyunculardan bir adım önde ol!

Oyuna hemen kayıt olmak için Tıkla!

7 24 çevrimiçi