United Eleven Nexon Nakit Satın Al - İndirimli Fiyatlar


Nasıl Yüklenir?

1 ) Adresine giderek giriş yaptıktan sonra Satın Al butonuna basın.


2 ) Satın al butonuna bastıktan sonra Ön ödeme kart sekmesini seçin. 

3 ) Epin yazan kısma tıkladıktan sonra;

Nexon Cash (NX) Epin numarasını girdikten sonra “Giriş” butonuna basarak alımınızı onaylayabilir, Nexon Cash (NX) Epin alımınızda belirtilen Nexon Cash (NX)’inizi hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Oyun Hakkında

United Eleven ile takımını kur; Christiano Ronaldo, Lionel Messi, Zlatan İbrahimoviç, Wayne Rooney, Gareth Bale, Mesut Özil, Andreas İniesta, Steven Gerard, Neymar, Arda Turan, Buffon, Van Persie, Eden Hazard, Andre Pirlo gibi yetenkleri kadrona kat. Maçları teker teker kazan. Yeşil Sahalarda Adını Duyur. Ve futbolu yeniden yaz!

United Eleven daha önceki menajerlik oyunlarının ilerisine giderek gerçek lisanslı futbol yıldızlarını sizin emirinize sunuyor. Her futbolcu gerçek yaşamdaki performans ve istatistiklerini yansıtmakla beraber takım içi antrenman ve beceri gelişimi ile değerini yükseltin. Ayrıca tüm maçları canlı izleyebilir, gidişatı değiştirmek için müdahale edebilirsiniz. Maç esnasında taktik değişimi artık mümkün. 4-4-2 tutmadı mı? Takımınız istediğiniz gibi hücum edemiyor mu? Hemen 3-4-3 formasyonuna dön takımını ayağa kaldır. Oyuncu değişikliğine giderek takımına taze kan aşıla! 

United Eleven ile Teknik Direktör Sen Olacaksın! Nexon Cash Satın Al, Takımı veya Yeni Bir Takım Oluştur!

Jose Mourinho, Alex Ferguson, Pep Guardiola, Rafa Benitez, Arsene Wenger, David Moyes, Gerardo Martino, fabio Capello, Diego Simeone, Mircea  Lucescu, Fatih Terim, Manuel Pellegrini, Jurgen Klopp, Guus Hiddink, Louis Van Gaal, Trapattoni, Carlo Ancelotti, Marcello Lippi, Vincente Del Bosque, Joachim Löw gibi adından söz ettirmek istiyor musun? Avrupa Şampiyonlar Ligi, UEFA Kupası, Kuzey ve Güney Amerika ve Afrika Liglerinde ilk transfer tekliflerinin götürüldüğü ünlü teknik direktörler arasına girmek mi istiyorsun? Takımını seç, taktiğini oluştur, futbolcularını özel antrenman programları ile geliştir, yıldız futbolcuları transfer et, United Eleven GP Nexon Cash satın al, takımını daha da güçlendir ve futbol tarihine adını altın harflerle yazdır!

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo