Dark Passage RP

Adı Jeton Fiyat Satın al Miktar
400 Dark Passage RP (Riot PIN) 1 10 TL
840 Dark Passage RP (Riot PIN) 1 20 TL
1780 Dark Passage RP (Riot PIN) 1 40 TL
3620 Dark Passage RP (Riot PIN) 2 80 TL
6450 Dark Passage RP (Riot PIN) 3 135 TL

Dark Passage


DARK PASSAGE RİOT POİNTS ALARAK TAKIMINA DESTEK OL!

Dark Passage birçok oyunda profesyonel takımı olan bir eSpor kulübüdür. League of Legends geçmişinde sayısız yurtiçi ve yurtdışı başarılar elde eden Dark Passage takımının 2016 kadrosu;

ÜlkeNickİsimRol
ElwindKaan AtıcıÜst Koridor
KireiThomas YuenOrmancı
CozQSofyan RechchadOrta Koridor
ZeitnotBerkay AşıkuzunNişancı
RoguBurak EryolDestek
ImmortoruFurkan TekeşOrta Koridor (Yedek)
LelouchŞükrü ŞentürkKoç

Türkiye’de hızla büyüyen eSpor sektörünün 1 numaralı takımı olarak gösterilen Dark Passage, sürekli çalışarak başarılarına başarılar eklemektedir. 
Siz de takımınıza destek olmak için Dark Passage taraftar ürünlerinden satın alabilir, Dark Passage’ın ligdeki zorlu mücadelesine katkıda bulunabilirsiniz.

Dark Passage RP Nasıl Yüklenir (Riot Pin) Türkiye

Sağ üst kısımda yer alan mağaza simgesine tıkladıktan sonra aşağıda yer alan +RP butonuna tıklayınız.


Sonrasında gelen pencerede en aşağıda yer alan "Riot PIN ve Kodlar" kısmına tıklayınız ve satın aldığınız kodu yazınız.

League of Legends Nedir?

League of Legends nedir?
League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Oyun Metası
Oyunda oyuncuların tecrübelerine ve haritanın özelliklerine bağlı olarak kalıplaşmış sistemler uygulanmaktadır. Bunlar genelde büyük turnuvalarda ve yeni patchlerden sonra değişir, insanlar tarafından benimsenir ve uygulanır. Oyunda 5 çeşit rol vardır. Her role uygun şampiyonlar vardır. Bunlar genel olarak bilinir ve bunların dışına pek çıkılmaz. Çıkıldığında ise genelde başarısız olunur.

1-Üst koridor/(Top lane) Takımın üst koridor oyuncusudur. Bu koridorda genellikle tanky şampiyonlar seçilir. Diğer koridorlara en uzak koridor olduğu için genellikle ışınlan sihirdar büyüsü tercih edilir.

2-Ormancı/(Jungler) Takımın ormancısıdır. Farmını orman yaratıklarıyla yapar. Baskın potansiyeli yüksek şampiyonlar tercih edilir.

3-Orta koridor/(Mid lane) Takımın orta koridor oyuncusudur. Anlık hasarı yüksek olan şampiyonlar tercih edilir. Genellikle de yetenek gücü şampiyonu olurlar.

4-Saldırı gücü taşıyıcısı/(AD Carry) Takımın saldırı gücü taşıyıcısıdır. Nişancı şampiyonlar tercih edilir. Alt koridorda oynar. Oyunun en kırılgan rolüdür. Takım savaşlarında arkadan hasar verir.

5-Destek/(Support) Takımın destek oyuncusudur. Alt koridorda ADC ile durur. Başlıca görevi ADC’sini korumaktır. Haritaya totem bırakır. Kitle kontrolü olan şampiyonlar tercih edilir.


Oyunu indirmek için aşağıdaki oyun görseline tıklayınız.


7 24 çevrimiçi Size nasıl yardımcı olabiliriz?