İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZ FİRMALAR


Card image cap

HOLLYHOOD

Gençlik bu sitede buluşuyor. Türkiyenin en büyük alternatif genç giyim markası hollyhood, e-ticarette güvenirliğini kanıtlamış ByNoGame.com’un bünyesinde büyümeye devam ediyor. İzmir / Alsancak’ta açılan mağazamızda ürünlerimize fiziksel olarak ulaşmak dışında sponsoru olduğumuz ve birlikte çalışma yürüttüğümüz sanatçılarımızın imza günü etkinliklerine de katılabilirsiniz. Özel tasarım sanatçı ürünleri, dünyaca ünlü giyim ve aksesuar markaları dışında oyun dünyasının giyim trendlerini de sitemizde ve mağazamızda bulabilirsiniz. Param ByNoGame kart satış noktamız olan sitemiz ve Alsancak mağazamız trend giyim ürünleri dışında sanatçılarımızın albümlerini, özel tasarım aksesuarlarını ve Vans ayakkabılarını bulabilirsiniz.

Card image cap

TÜRK PARA

TURK Elektronik Para A.Ş. işletmeler ve bireysel kullanıcılar için güvenli ve tüm mevzuatlara uygun olarak elektronik paranın ihraç edilmesini ve sunduğu ödeme çözümleri aracılığı ile ön ödemeli akıllı kimlik kartlarının, finansal bir alt yapı ile birlikte kullanılmasını sağlamaktadır.
Günümüz koşullarında teknolojinin de hızla gelişmesi, elektronik paranın ve online ödeme sistemlerinin sıkça kullanılmasıyla birlikte TURK Elektronik Para A.Ş. sahip olduğu yenilikçi yapısı ile sektörde değişen koşullara hızlı bir şekilde ayak uydurarak alanında başarılı çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir.

Card image cap

EGE Hukuk Bürosu

İzmir Ege Hukuk Bürosu Başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de Boşanma, Ceza, Bilişim Suçları avukatı ile diğer hukuki alanlarda hizmet sunmaktadır.