• 2018
 • BAU Challengers Liseler Arası Lol Turnuvası

  Bahçeşehir Üniversitesi E-spor Klübü tarafından bu sene ilki düzenlenen ve sponsoru olduğumuz Bau Challengers Liseler Arası LOL turnuvasında Param ByNoGame Kart standıyla yerimizi aldık. 2 gün süren etkinlik boyunca finalistler kıyasıya yarıştı ve 750 okuldan 6500 öğrencinin katıldığı turnuvayı İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi ekibi kazandı. Ekip, ödül olarak, Bahçeşehir Üniversitesi'nde %100 eğitim bursu, ByNoGame'den ödül yüklü Param ByNoGame Kart ve diğer sponsor ödüllerinin sahibi oldu. ​Ayrıca diğer tüm finalistler de, ByNoGame tarafından içerisinde 50 TL ödül bulunan Param ByNoGame Kart sahibi oldu.

  5 - 6
  Mayıs
 • Çocuklar için Robotik ve Oyun Programlama Stüdyomuz Açıldı

  ByNoGame olarak geçtiğimiz yıl geleceğimize ve tüm çocuklarımıza armağan olsun diye 1.000 fidan diktik. Çocuklarımızın eğitimi için yeni teknoloji üssü ofisimizde robotik ve oyun programlama stüdyosu yaptık ve 23 Nisan'da kapılarını açıyoruz. Bütün çocuklarımızı bir fidan bilip onların rekabetçi dünya şartlarına uyum sağlayabilecekleri, okulan elde edemeyecekleri özel eğitimleri ByNoGame 6. Kat ofisinde verip onları bu vatan topraklarında bir fidan gibi yetiştireceğiz. Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün bizlere ve bütün dünya çocuklarına armağan ettiği bu özel günü bu vizyona yakışır bir biçimde kutlamaktan dolayı büyük onur duyuyoruz. Sevgilerimizle.

  23
  Nisan
 • Createch+ 2018

  Dördüncüsü gerçekleştirilen CreaTech+, yenilikçilik alanında farkındalık kazandırmayı ve öğrenci-şirket buluşmasını sağlamayı amaçlayan bir etkinlik. Bu buluşmada şirketleri ve öğrencileri birleştirecek ortak bir platform oluşturmak, öğrenci arkadaşlarımıza girişimcilik ruhunu aşılamak, olası fikir ve projeler için değerlendirme ortamı yaratmak ve sektör hakkında öğrenci arkadaşlarımızın bilgi sahibi olmasını sağlamak hedefiyle CEO muz Murat Kömürcü de tecrübelerini ve yol gösterici bilgilerini paylaştı.

  13 - 14
  Mart
 • Yapı Kredi Play E-Spor Arena

  Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali kapsamında farklı platformlardaki oyunlara ilgi duyan oyunseverlerin keyifle takip edebileceği turnuvalar, sohbetler, imza günleri, cosplayer etkinlikleri ve aktiviteler yer aldı. Etkinliğin sponsoru olmaktan büyük keyif almanın yanı sıra ByNoGame Wear Store ürünlerimiz ile etkinlik alanında ziyaretçilerin uğrak yeri haline geldik. Wtcnn, Mithrain, Kendine Müzisyen, Levo, gibi Türkiye'nin en iyi yayıncılarının etkinliğe katılmasını sağladık. Yılın En Büyük Yayıncısı ödülünü Jahrein adına CEO'muz Murat KÖMÜRCÜ teslim aldı.

  10 - 11
  Mart
 • Ferit 'Wtcnn' & 'Kendine Müzisyen' Kemal ziyaretimize geldi

  Sponsoru olduğumuz günümüzün en popüler yayıncılarından Ferit 'WtcNN' ve 'Kendine Müzisyen' Kemal ofisimizi ziyaret ettiler. Kendilerine has pozlar vererek fotoğraf çekildikten sonra CEO'muz Murat Kömürcü ile vakit geçirdiler.

  16
  Şubat
 • GIST 2018

  Türkiye'nin önde gelen oyun fuarlarindan olan GIST de çok güzel bir hafta geçirdik. 304 m2 ana stant ve 42m2 store alanımız ile bolca etkinliğe yer verdik. Yazılımcılarımızın geliştirdiği, bizim de fuarlarda kullanmayı çok sevdiğimiz ve kullanıcılara bolca hediye dağıttığımız oyunumuz büyük ilgi topladı. Geçtiğimiz sene sonu lansmanını yaptığımız Param ByNoGame Kart standımızın odak noktasıydı. Standımızın ortakları TURK Elektronik Para A.Ş. ile birlikte bedelsiz kart dağıttık. Bu etkinlikte yayıncılarımız da bizi yalnız bırakmadı. 4 günlük serüvende sponsor olduğumuz yayıncıları kendi kitleleri ile buluşturduk.

  1 - 4
  Şubat
 • Multiplayer Chapter VI

  Biletleme organizasyonunu yönettiğimiz Multiplayer Chapter 6 etkinliği her sene olduğu gibi çok eğlenceli geçti. Kendi standımızda yaptığımız tartı oyunu büyük ilgi topladı. 1 metre karelik tartının üzerine 1800 kilo çıkmayı başaran ekip ödülleri topladı. Etkinlik alanında katılımcılar ile çok sevilen store ürünlerimizi buluşturduk.

  20
  Ocak
 • ByNoGame Yılbaşı Çekilişi

  10. Yıla Özel Yılbaşı Çekilişi 10. Yılda kullanıcılarımıza, güzel hediyeler vermek istedik. Her 10 liralık alışverişlerinde kazandıkları çekiliş hakları ile tam tamına toplamda 90.000 TL dağıttık.

  1
  Ocak
 • 2017
 • Param ByNoGame Kart Lansmanı

  10. yılımızda kullanıcılarımıza özel bir kart piyasaya sunduk. Oyun dünyasının ve e-ticaretin yeni kartı Param ByNoGame kart sınırları aşmanıza ve paranızı heryerde kullanmaya olanak sağlıyor. Tüm atm ’lerden para yükleyebildiğin ve çekebildiğin bu kart cebinizi internete bağlıyor!

  6
  Kasım
 • Pubg Skin pazarı açıldı

  ByNoGame PUBG Skin pazarı açıldı! Son yılların en iddaalı yapımı, herkese adından söz ettiren PUBG skinlerine artık ByNoGame üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

  4
  Kasım
 • Bynogame Store Açıldı

  Oyuncuarın en sevdiği yayıncı T-Shirt, Hoodie ve Sweatshirtleri artık ByNoGame Store'da! Kolayca ulaşmak ve satın almak için https://www.bynogame.com/store

  28
  ekim
 • Intel ESL Türkiye Şampiyonası GameZone Tırı Eskişehir’deydi

  Intel ESL Türkiye Şampiyonası GameZone Tırı Eskişehir’deydi.
  Yayıncılarımız Cantug UNLOST Ozsoy 15 Ekim Pazar günü Media Markt Türkiye ve ESL Türkiye’nin ortak gerçekleştirdikleri Eskişehir Espark’taki etkinlikte, ByNoGame standında sizlerle buluştu. Buluşmanın yanı sıra GameZone Tırın’da olan etkinliklerde katılımcıların mutlu ayrılmasını sağladı.

  15
  ekim
 • GameX 2017

  GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, 14-17 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirildi, ByNoGame olarak yerlerimiz aldık ve ziyaretçilerle dopdolu 4 günlük mükemmel bir deneyim yaşadık.

  14-17
  Eylül
 • ESL2017

  ESL2017 Biletleme organizsounu üstlendiğimiz bir diğer güzel etkinlik daha, yazılımcılarımızın geliştirdiği bilet uygulaması sayesinde web tabanlı olarak bir çok etkinliği kullanıcılarımıza sunma imkanı bulduk. ESL turnuvası iki gün süren ve kıran kırana geçen karşılaşmalarla bizlere oyun dünyasını neden sevdiğimizi bir kez daha hatırlattı.

  7
  Temmuz
 • Entrepreneurship Vertex etkinliği Bynogame kurucusu Can Kömürcü ile başladı !

  Bynogame.com Kurucusu Can Kömürcü Entrepreneurship Vertex '17 de konuşmacı olarak yer aldı. İzleyiciler ByNoGame'in kuruluş hikayesini ve gelişim sürecini kurucumuzdan dinleme fırsatına sahip oldu. 2017 Red Herring Europe ödülüne layık görülen yerli girişimci firmamız ByNoGame, online oyunlar hakkında gereksinim duyulan bütün ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde kullanıcılara ulaştıran Türkiye'de öncü bir kuruluştur.

  13 - 14
  Mayıs
 • ByNoGame 2017 Red Herring En İyi 100 Avrupa Ödülünü Kazandı.

  Avrupa iş bölgesinde yılın en umut verici özel teknoloji girişimlerini onurlandıran prestijli bir listeye sahip Red Herring’in En İyi 100 Avrupa ödülünün finalisti olarak seçildiğini duyurdu. Finalistler 24-26 Nisan 2017 tarihinde Amsterdam Red Herring Avrupa Forumunda kazanma stratejilerini sunmak üzere davet edildiler. En iyi 100 kazanan 26 Nisan gecesinde özel bir ödül töreni ile duyurulacaktır. ByNoGame, Red Herring Avrupa Forumunda Avrupa’nın En İyi 100 teknoloji şirketi arasında yerini aldı. CEO’muz Murat Kömürcü ödülünü alırken gecenin sunuculuğunu yapan Red Herring CEO’su Alex Vieux, "Türkiye çok güzel bir ülke ancak zor zamanlardan geçiyor, ancak sizin gibi istekli şirketler ve insanlar gördükçe umudum artiyor." diye konuştu.

  24 - 26
  Nisan
 • ByNoGame 10.Yıl Korusu

  Kuruluşunun 10. Yılını kutlayan ByNoGame 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 1000 fidan dikti. ByNoGame gelecek nesillerin daha temiz ve yeşil bir dünyaya kavuşabilmesi için Ege Orman Vakfı ile birlikte çalışmalarına devam ediyor.

  23
  Nisan
 • 2016
 • ByNoGame iftiharla sunar: İşte en hızlı personelimiz ByRobot!

  Uzun bir süredir CS:GO Keylerinde olduğu gibi CS:GO Skinlerinin de 24 saat otomatik olarak alıcılara teslim edilebilmesini istiyorduk. Bunun için geçtiğimiz haftalarda bir Robot’la iş görüşmesi yaptık. By Robot dedi ki : " CS:GO Skinlerini gece gündüz teslim ederim, az yer kaplarım, sgk, yemek istemem." dedi. Her şey müşterilerimiz için dedik; şartlarını kabul ettik ve el sıkıştık. Skinlerinizi "ByRobot’a Emanet" edin ve arkanıza yaslanın.

  15
  Ekim
 • Oxichampion İzmir’de! Daha önemlisi ByNoGame’de!

  20 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 17:00’da birlikte etkinlik düzenledik. Etkinlik süresince katılımcılara sürpriz hediyelerimiz dağıttık. Kullanıcılarımız için hem Oxichampion ile tanışıp hem de ByNoGame’den sürpriz hediyeler kazanmak için harika bir fırsattı.

  20
  Ocak
 • 2015
 • ByNoGame’de CS:GO Skin / item Alım Satım Devri Başladı!

  Counter-Strike: Global Offensive Anahtar alım satımından sonra, Counter-Strike: Global Offensive Item Pazarımızıda devreye aldık. ByNoGame güvencesi ile skinlerinizi listeleyip satabilir veya beğendiğiniz bir Skin’lere uygun fiyatlara ile sahip olabilirsiniz.

  9
  Eylül
 • ByNoGame sponsorluğunda gerçekleşen PBST Sezon 2 Finali

  28 Haziran tarihinde gerçekleştirdiğimiz PBST Sezon 2 Finallerine tüm oyuncularımız davetliydi. Heyecan dolu bir final macerası ile keyifli vakit geçirme fırsatı bulduk. Beşiktaş Adeks internet Cafe’de gerçekleşen etkinlikte final mücadeleleri ile Sezon 2 şampiyonları belirlendi. Etkinliğie katılanlar GM’ler ile tanışma şansı fırsatı buldu. Milyonlarca NG hediyesi kazanıp, 30 Günlük AUG ES ve BARRETT hediyelerinin de sahibi oldular.

  28
  Haziran
 • ByNoGame oyun dünyasına desteğini sürdürüyor!

  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Topluluğu’nun düzenlediği 48 saatlik oyun geliştirme maratonu 8-9-10 Mayıs tarihlerinde IYTE kampüs alanında düzenlendi. ByNoGame’in de sponsor olduğu etkinliğe tüm oyunseverler katıldı. Türkiye’nin farklı noktalarından bir araya gelerek 48 saat içinde oyun yapmaya çalışılan toplamda 16 ekip yer aldı. Bu yıl ikincisi düzenlenen BuildUp, İzmir’in Urla ilçesindeki İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde gerçekleşti. Etkinliğe katılım geçen yıla oranla oldukça fazlaydı. BuildUp 2015’te bizimle olan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyor, en kısa zamanda başka bir etkinlikte buluşmayı diliyoruz.

  8 - 10
  Mayıs
 • ByNoGame İzmirCon 2015’te!

  ByNoGame, 2014 yılının ardından 2015 yılında da İzmirCon’da kullanıcılarıyla buluştu! Birbirinden güzel etkinlikler, sürpriz hediyeler, yarışmalar ve çekilişler ziyaretçilerin yoğun ilgisini topladı. ByNoGame standında düzenlenen HearthStone turnuvası oyunseverleri bir araya getirdi, heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Düzenlenen cosplay yarışmaları ile birbirinden güzel çalışmalar sergilendi, ödüller sahiplerini buldu.

  9 - 10
  Mayıs
 • ByNoGame 23 Nisan’da Gelirini Lösev’e Bağışlıyor

  Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da 23 Nisan günü bütün gelirlerimizi LÖSEV’e bağışlıyoruz. 23 Nisan günü yapacağınız bütün alışverişler, LÖSEV’e aktarılacak bağışa katkı sağlayacaktır. Bize gönülden inandığınız ve destek verdiğiniz için bütün kullanıcılarımıza teşekkürü borç biliriz. ** ByNoGame bağış toplamıyor, 23 Nisan cirosunu değil, 23 Nisan daki kar tutarını bağışlayacaktır. Bilgilerinize sunarız.

  23
  Nisan
 • Toplam 500 TL ödüllü ByNoGame Fotoğraf yarışmamız!

  Bildiğiniz üzere katıldığımız her etkinlikte siz oyun severlere birbirinden güzel ByNoGame hediyeleri veriyoruz. Şimdi ise bu hediyelerini saklayanlar için kazanma zamanı! Düzenlediğimiz fotoğraf yarışmasında ByNoGame'den edindikleri hediyelerle en güzel poz verenlere yüzlerce BNG dağıttık. Oyun severlerin favorisi ByNoGame her fırsatta kullanıcılarını mutlu etmek için çalışıyor.

  1
  Nisan
 • ByNoGame Sponsorluğunda Düzenlenen Red Bull Son Şampiyon’un Galibi Belli Oldu!

  ByNoGame sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’un Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen büyük finali sona erdi. Türkiye’nin en iyi Dota 2 oyuncularının mücadele ettiği turnuvadan galip çıkan takım, We Make the Future oldu! Biletiyle gelen her izleyiciye 20 TL değerinde ByNoGame site bakiyesi hediye edildi. Canlı yayın süresince ByNoGame tarafından sorulan sorularla yüzlerce kişiye 10 TL değerinde ByNoGame site bakiyesi dağıtıldı. Aynı zamanda ByNoGame etkinlik alanında birbirinden güzel hediyelerle kullanıcıların yanındaydı.

  25
  Mart
 • Global Game Jam Ege 2015

  Dünyanın en büyük eş zamanlı oyun geliştirme etkinliği olan Global Game Jam Ege, 23-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesinde oyunseverlerle buluştu. Oyuncuların favorisi ByNoGame'in sponsor olduğu etkinlik oldukça hareketli ve renkli geçti. Programlama ve oyun sektörünün yanı sıra genç yeteneklerin gelişimine katkı sağlamak için ByNoGame sponsorluklarını devam ettiriyor.

  23 - 25
  Ocak
 • ByNoGame Gamers Friday 2015’de!

  Gamers Friday, Türk oyun camiasında öne çıkan ve eğlenmeyi seven oyuncuları bir araya getiren, bir oyun partisidir. Sponsoru olduğumuz Gamers’ Friday partisine ekip olarak katıldık. Etkinlikte emeği geçen herkese ve tabii ki katılımcılara teşekkür ediyoruz. Bir sonraki partide görüşmek üzere!

  2015
 • ByNoGame Geleneksel Yılbaşı Çekilişi Sonuçlandı!

  ByNoGame Yılbaşında da kullanıcıları mutlu edicek bir çekiliş gerçekleştirdi. 3 büyük ödülün yanında yüzlerce ödülde daha fazla kullanıcımızı mutlu edebilmek için dağıtıldı. İşte o ödüllerin listesi *ÜÇ BÜYÜK ÖDÜL* 50259 nolu bilete (1 Kişiye) : DEV Ödül = 2.539 BNG 08549 nolu bilete (1 Kişiye) : Büyük Ödül = 1.269,5 BNG 06746 nolu bilete (1 Kişiye : Teselli Ödülü = 634.8 BNG Biletlerin son hanesi 6 olan bütün biletler ( 2260 Bilete) 5 BNG Biletlerin son iki hanesi 46 olan bütün biletler ( 228 Bilete) 20 BNG Biletlerin son üç hanesi 746 olan bütün biletler ( 24 Bilete) 100 BNG

  1
  Ocak
 • 2014
 • ByNoGame GameX 2014!

  Online oyunlara gereksinim duyulan, bütün ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde kullanıcılara ulaştıran Türkiye’de sektörünün lideri ByNoGame, 4 - 7 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde 9.GameX Uluslararası Digital Oyun Fuarı’nda sürpriz etkinlikler, birbirinden farklı sürpriz konuklar ve sürpriz hediyelerle oyun severlerle buluştu! League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil eden Dark Passage, ByNoGame aracılığı ile GameX Fuarı’ndaydı. Dark Passage takımı ile ilgili merak ettiği konuları sormak, fotoğraf çektirmek, onları daha yakından tanımak için ByNoGame standında buluşan oyun severler eğlenceli dakikalar geçirdiler. Türkiye’deki hip-hop ve rap dünyasının tanınan isimlerinden Anıl Piyancı ve Grogi, 5 Aralık tarihinde ByNoGame standında hayranlarıyla buluştu. Anıl Piyancı ve Grogi verdikleri konserle hayranlarına müzik dolu dakikalar yaşattı.

  4 - 7
  Aralık
 • ByNoGame 23 Nisan’da Gelirini Lösev’e Bağışlıyor

  23 Nisan 2014 günü ByNoGame olarak daha güzel bir dünys için bütün gelirimizi LÖSEV’e bağışladık. Bize gönülden inandığınız ve destek verdiğiniz için bütün kullanıcılarımıza teşekkürü borç biliriz. ** ByNoGame bağış toplamıyor, 23 Nisan daki kar tutarını bağışlyor. Bilgilerinize sunarız.

  23
  Nisan
 • Point Blank Türkiye 3.Ulusal Turnuvası

  2 Mart 2014 Pazar günü Yapı - Endüstri Merkezi’nde gerçekleşen Point Blank Türkiye 3. Ulusal Turnuva etkinliğinde bulunan cosplayler, ödüllü çekilişler ve heyecanlı maçlar sayesinde eğlenceli bir pazar geçirdik. Etkileyici görsel çalışmalarında bulunduğu YEM’de gerçekleşen turnuvanın Büyük Final Şampiyonu DP ByNoGame oldu. Hızlı ve kıran kırana gerçekleşen maçlar oyunserverlerin eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçirmesini sağladı.

  2
  Mart
 • ByNoGame Yılbaşı Çekilişi 2014

  Sektörün Lideri ByNoGame den Yılbaşı Özel Çekilişi Çığ gibi BÜYÜYEN bir İkramiye... Oyunsever kullanıcılarımızı mutlu etmek için devasa bir çekilişe imza attık.1000 kazananı olan bir çekiliş ile YIlbaşını şenlendirdik. 1 numaralı DEV Ödül , 2 numaralı Büyük Ödül ve 3 numaralı Teselli Ödülü 3 Büyük Ödülün dışında 999 Kişiye Binlerce TL Değerinde BNG Coins. 900 bilete 5 TL değerinde 5 BNG Coins (Amorti) (Son haneye göre) 90 bilete 20 TL değerinde 20 BNG Coins (Son iki haneye göre) 9 bilete 100 TL değerinde 100 BNG Coins (Son üç haneye göre)

  1
  Ocak
 • 2013
 • GGJ 2013 İzmir Ekonomi Üniv. (Sponsored by Bynogame)

  GGJ 2013 Etkinliği 3 farklı şehirde 4 farklı yerde düzenlendi. İzmir Ekonomi Üniversitesinde gerçekleştirilen GGJ 2013’ün sponsorları arasında ByNoGame’de yer aldı. GGJ Ankarada ve İstanbulda düzenlenmesine rağmen İzmir’e birçok şehirden katılım vardı. Yarışma başlamadan önce birkaç oyun motoru bilgilendirmesi ve tanıtımı yapıldı. Daha çok Unity programı kullanılan bu etkinlikte genç yeteneklerin işini kolaylaştıran Gideros Oyun Motoru da bulunmaktaydı. GGJ 2013 teması olarak "Kalp atışı" belirlendi. 48 Saat içerisinde oluşturulan bu oyunlar gerek görsellik gerekse ses ve kurgu bakımından piyasadaki oyunları aratmayacak kadar heyecanlıydı. Sponsor olmaktan keyif aldığımız bir etkinlikti.

  25 - 27
  Ocak
 • ByNoGame 2013 Yılbaşı Özel Çekilişi

  22 Aralık - 31 Aralık Tarihleri arasında gerçekleşmiş olan kampanyamızdır. Kazanan üyelerimiz ise 31 Aralık 23:00 de site üzerinden Canlı Yayın ile açıklanmıştır. (Grogi’nin sunumu ile)

  1
  Ocak
Download assets