• 2018
 • Yapı Kredi Play E-Spor Arena

  Yapı Kredi Play E-Spor Arena Oyun ve Dijital Yaşam Festivali kapsamında farklı platformlardaki oyunlara ilgi duyan oyunseverlerin keyifle takip edebileceği turnuvalar, sohbetler, imza günleri, cosplayer etkinlikleri ve aktiviteler yer aldı. Etkinliğin sponsoru olmaktan büyük keyif almanın yanı sıra ByNoGame Wear Store ürünlerimiz ile etkinlik alanında ziyaretçilerin uğrak yeri haline geldik. Wtcnn, Mithrain, Kendine Müzisyen, Levo, gibi Türkiye'nin en iyi yayıncılarının etkinliğe katılmasını sağladık. Yılın En Büyük Yayıncısı ödülünü Jahrein adına CEO'muz Murat KÖMÜRCÜ teslim aldı.

  10 - 11
  Mart
 • GIST 2018

  Türkiye'nin önde gelen oyun fuarlarindan olan GIST de çok güzel bir hafta geçirdik. 304 m2 ana stant ve 42m2 store alanımız ile bolca etkinliğe yer verdik. Yazılımcılarımızın geliştirdiği, bizim de fuarlarda kullanmayı çok sevdiğimiz ve kullanıcılara bolca hediye dağıttığımız oyunumuz büyük ilgi topladı. Geçtiğimiz sene sonu lansmanını yaptığımız Param ByNoGame Kart standımızın odak noktasıydı. Standımızın ortakları TURK Elektronik Para A.Ş. ile birlikte bedelsiz kart dağıttık. Bu etkinlikte yayıncılarımız da bizi yalnız bırakmadı. 4 günlük serüvende sponsor olduğumuz yayıncıları kendi kitleleri ile buluşturduk.

  1 - 4
  Şubat
 • Multiplayer Chapter VI

  Biletleme organizasyonunu yönettiğimiz Multiplayer Chapter 6 etkinliği her sene olduğu gibi çok eğlenceli geçti. Kendi standımızda yaptığımız tartı oyunu büyük ilgi topladı. 1 metre karelik tartının üzerine 1800 kilo çıkmayı başaran ekip ödülleri topladı. Etkinlik alanında katılımcılar ile çok sevilen store ürünlerimizi buluşturduk.

  20
  Ocak
 • ByNoGame Yılbaşı Çekilişi

  10. Yıla Özel Yılbaşı Çekilişi 10. Yılda kullanıcılarımıza, güzel hediyeler vermek istedik. Her 10 liralık alışverişlerinde kazandıkları çekiliş hakları ile tam tamına toplamda 90.000 TL dağıttık.

  1
  Ocak
 • 2017
 • Param ByNoGame Kart Lansmanı

  10. yılımızda kullanıcılarımıza özel bir kart piyasaya sunduk. Oyun dünyasının ve e-ticaretin yeni kartı Param ByNoGame kart sınırları aşmanıza ve paranızı heryerde kullanmaya olanak sağlıyor. Tüm atm ’lerden para yükleyebildiğin ve çekebildiğin bu kart cebinizi internete bağlıyor!

  6
  Kasım
 • GameX 2017

  GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, 14-17 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirildi, ByNoGame olarak yerlerimiz aldık ve ziyaretçilerle dopdolu 4 günlük mükemmel bir deneyim yaşadık.

  14-17
  Eylül
 • ESL2017

  ESL2017 Biletleme organizsounu üstlendiğimiz bir diğer güzel etkinlik daha, yazılımcılarımızın geliştirdiği bilet uygulaması sayesinde web tabanlı olarak bir çok etkinliği kullanıcılarımıza sunma imkanı bulduk. ESL turnuvası iki gün süren ve kıran kırana geçen karşılaşmalarla bizlere oyun dünyasını neden sevdiğimizi bir kez daha hatırlattı.

  7
  Temmuz