Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Savaşçı - Koruyucu 


Sınıf:
Savaşçı

Yönelim: Koruyucu

Rehberi Yazan: IFudo (Serdar BESEN)

Karakterin İyi Yönleri : En önemli yeteneği tanklama yeteneği olduğu için çok uzun dayanma süresi vardır.Tam bir takım oyuncusudur.Kendini koruma ve takım arkadaşlarını koruma özelliğiyle tüm takımı ayakta tutar.Skilleri iyi kullanımla hiç hasar almadam kendinizi ve takım arkadaşlarınızı pvp yada kışla savaşı gibi savaş alanlarında yüksek seviyede koruma sağlarsınız.

Karakterin Negatif Yönleri : Savunmaya yönelik olduğu için damage niz azdır.Takım oyununu sevmeyenler için atak gücü az olduğundan dolayı sıkılmanıza neden olabilir.Yavaşlığından dolayı uzakçılara karşı yakın atak yapanlara göre daha az koruma sağlar.Bu sınıfı kullanırken takımınız uzakçıların ve atakçıların olması gereklidir.Koruyucu olarak exp kasmak çok zordur.

Ağırlık Verilmesi Gereken Eşyalar ve Özellikler: Koruyucu savunma ağırlıklı olduğu için en önemli eşyası kalkanıdır.Kalkana ek özellikler olarak blok koymanın çok yüksek bir faydası vardır.Karakterin üstndeki diğer önemli eşyalar ise zırhdır.Zırlara basılan hp ve def in çok büyük katkı payı vardır.Ve %50 hp yenileme özelliği olan yüzüğünde size çok yüksek faydası vardır.

Yetenekleri:SHİELD SHOVİNG: %105 oranda fiziksel hasar verir.10 saniye boyunca %5 kalkan bloku

sağlar.

OVERFİLLED THREAT: 4 saniye boyunca damagenin %20 sini hp olarak yansıtır.

SCREAM OF THREAT: 30 dakika boyunca oluşturalan tehtit seviyesi %200 artacak ve defans

%20 oranla artacaktır.

WİLL OF INVINCIBLE WALL: 30 dakika boyunca 30 metre içersindeki tüm parti üyelerine %5

defans sağlar.

BLOCKADE: 10 metre içersindeki düşmanlarınızın 6 saniye skil kullanmalarını engeller.

MAGICAL REFLECTİON: 30 metre içersindeki tüm parti üyelerine 6 saniye boyunca büyücü

gücü saldıralırdan %50 korur.

GUARDIAN SHIELD: 8 saniye boyunca tüm düşman saldıralırdan sizi korur.

Tavsiye Edilen Ere Taşları: Karakterin kullanılması gereken en önemli era taşları pasif ve defansif olmasıdır.Şimdilik C sınıfı kullananlar için Komutan pelinin kullanılması tavsiye edilir.

Tanklama ve Boss: Skilleriniz sayesinde bosslarda ki agroyu(damegeyi) üstünüze alabilirsiniz.Zindan partilerinde en önemli karakterdir.Boss un alan damegelerinden GUARDİAN SHİELD ile 8 saniye boyunca kurtulup canınızı yenileme şansını yakalrsınız .Takım arkadaşlarına üstün rahatlık sağlayan koruyucu tam anlamıyla kilit adam rolündedir.

Taktikler ve Püf Noktalar: En önemli püf nokta kendinizin canınızı yüksek tutmaktır.Takım arkadaşlarınızın saldırara karşı skillerinizin yardımayla korumak önemli bir faktördür.Skillerinizi iyi tanıdıkça kendinize özgü taktikler geliştirecek ve neredeyse ölümsüzlüğünüzü sağlayacaksınız.VS lerle karakterinizin savunma gücünü fark edip daha iyi işler yapacaksınız.

ByNoGame Canlı Destek