470K NPLİ HUMAN ROGUE KARELİ S

#2654597 Tarih: 4 Gün Önce
1000 TL
10 Jeton Hediye
Yorum Yap
Human/Karus: Human
Server: Sirius
Teslimat Saatleri: 19:30 - 00:31 Açıklama: RİNG BANA AİTTİR. 470K Np ve kareli S vardır hergün düzenli olarak np artmaktadır. 70 Questi yanmıştır.Skill stat sıfırlanıp verilecektir.Karakter nicki çok orjinaldir.
* Son 10 işleme göre Satıcı item teslimat başarı oranı
%50 Başarılı
%50 Başarısız
Bu ilan 1 farklı kişi tarafından 1 kez incelendi


Satın AL Tuşuna bastığınız an aksiyon başlar

1) İtem ilanı veren kişiye otomatik olarak sms ve mail gider.

2) Satıcı sisteme ve oyuna giriş yapar, itemi bize teslim eder. Bizde sizin verdiğiniz nicke oyun içinden itemi teslim ediyoruz.

3) Alıcı (Siz), İtem elinize geçince ’’EVET - ONAYLIYORUM’’ tuşuna basarsınız, satıcıya parası aktarılır ve işlem tamamlanır . Bu kadar basit.

+Teslimatın bütün aşamalarında Operatörümüz tek ekranda ALICI ve SATICI ile aynı anda yazışarak görüşür, aracılık yapar, karışıklıklar oluşmadan önlenir.

+Sizin karakter adınıza benzer isim de char görürseniz lütfen canlı destek hattından bizi uyarınız. İtem alış-verişlerinde mutlaka ksc ( Ekran görüntüsü )alınız.

Satıcının Diğer İlanları


ByNoGame alıcı ve satıcı arasında mükemmel bir köprü kurar.

%100 Güvenli Aracı ( %100 Secure Middleman  )
Çöpten alınması için bırakılan itemler ücretlendirme kapsamına girmezler, eğer itemli char satıyorsanız öncelikle  bu itemleri bize teslim edersiniz daha sonra karakteri ring haline getirip ikinci bir işlemle ringi teslim edersiniz. Çöpte item olduğu iddiaa edilen ilanlar onaylansa bile içerisinden item çıkmama durumunda firmamız sorumlu değildir.+ Teslimatın bütün aşamalarında Operatörümüz ikiye bölünük bir ekranda ALICI ve SATICI ile aynı anda yazışır görüşür, karışıklıklar oluşmadan önlenir.

7 24 çevrimiçi