80 lwl % 60 Karus Priest Quest YapıLmadı. Hızlı Teslim

Satıldı
#2603857 Tarih: 88 Gün Önce
Human/Karus: Karus
Server: Altar
Teslimat Saatleri: 00:00 - 23:59 Açıklama: 80 lwl %60 Karus Priest lwl Kasmaya devam ediyor. 70 80 quest kalkan görev olarak duruyor. Np yok Skil açmak zaten artık nerdeyse bedava.. Ring ücreti bana ait 2800 kc + site komisyonu düşünüldüğü zaman pek bir pazarlık payı yok malesef..Questsiz Yeni lwl atlamış karakterlerle kıyaslamayın arkadaşlar. alana şimdiden hayırlı olsun.. Sormanız gerekebilcek tahmin edebildiğim soruları önceden cevapladım unuttuğum bilmeniz gereken bişey varsa sorarsınız.. onun dışında Karakteri şuanda alsam Teslim edebilirmisiniz gibi bir soru sormayın saat kaç olursa olsun çok kısa sürede teslim ederim. Satılmış olursa Gibi bir soru gelmesin aklınıza elimde 5tane 80 lwl priest var.. ilan sürekli güncel
* Son 10 işleme göre Satıcı item teslimat başarı oranı
%94.4 Başarılı
%5.6 Başarısız


Satın AL Tuşuna bastığınız an aksiyon başlar

1) İtem ilanı veren kişiye otomatik olarak sms ve mail gider.

2) Satıcı sisteme ve oyuna giriş yapar, itemi bize teslim eder. Bizde sizin verdiğiniz nicke oyun içinden itemi teslim ediyoruz.

3) Alıcı (Siz), İtem elinize geçince ’’EVET - ONAYLIYORUM’’ tuşuna basarsınız, satıcıya parası aktarılır ve işlem tamamlanır . Bu kadar basit.

+Teslimatın bütün aşamalarında Operatörümüz tek ekranda ALICI ve SATICI ile aynı anda yazışarak görüşür, aracılık yapar, karışıklıklar oluşmadan önlenir.

+Sizin karakter adınıza benzer isim de char görürseniz lütfen canlı destek hattından bizi uyarınız. İtem alış-verişlerinde mutlaka ksc ( Ekran görüntüsü )alınız.

Satıcının Diğer İlanları


ByNoGame alıcı ve satıcı arasında mükemmel bir köprü kurar.

%100 Güvenli Aracı ( %100 Secure Middleman  )
Çöpten alınması için bırakılan itemler ücretlendirme kapsamına girmezler, eğer itemli char satıyorsanız öncelikle  bu itemleri bize teslim edersiniz daha sonra karakteri ring haline getirip ikinci bir işlemle ringi teslim edersiniz. Çöpte item olduğu iddiaa edilen ilanlar onaylansa bile içerisinden item çıkmama durumunda firmamız sorumlu değildir.+ Teslimatın bütün aşamalarında Operatörümüz ikiye bölünük bir ekranda ALICI ve SATICI ile aynı anda yazışır görüşür, karışıklıklar oluşmadan önlenir.

7 24 çevrimiçi