Sıkça Sorulan Sorular

Sağ üst kısımda yer alan Bakiye Yükle butonuna tıklayın ve size en uygun ödeme yöntemini seçin. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra buradan ödemenizi bildirebilirsiniz. Ardından en kısa süre içerisinde bakiyeniz ByNoGame hesabınıza yüklenecektir.

Öncelikle buraya tıklayarak sitemize üye olunuz.

Plan 1 : Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyin. Ardından, satın alacağınız ürünleri sitemizde yer alan size en uygun ödeme seçeneği ile ödeyin.
Satın alım işleminizi tamamladıktan sonra ürünlerinizi isminizin solunda yer alan Menü butonuna tıkladıktan sonra Siparişlerim sekmesinde görüntüleyebilirsiniz.

Plan 2 : Dilediğiniz miktarı buraya tıklayarak size en uygun ödeme seçeneğiyle ByNoGame’e ekleyebilir, ardından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

*ByNoGame’de doğrudan kredi kartı geçmez. Düşük komisyonlu ve hızlı kredi kartı alışverişleriniz için,

 

1) Turkpara  Kredi kartı ile 3D secure ile kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz  YENİ Sanal Pos Sistemidir.  

• Cep Telefonunuza gelen doğrulama kodunu Güvenilir Sanal Pos ortamında giriş yaparak Kredi kartnızla ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 2) PayU

• PayU uluslarası bir Sanal Pos ile ödeme şirketidir.
• %1.5 gibi düşük bir oran ile kredi kartınızla anında ödeme yapabilirsiniz.

PayU ile ödeme yapmak için tıklayın.


3) Sonteklif

• Eğer Sonteklif sistemine üye değilseniz, öncelikle buraya tıklayarak Sonteklif sistemine üye olunuz. Sonrasında ByNoGame mağazasından dilediğiniz ürünü ödeme yaparak satın alabilirsiniz.
• Sonteklif ByNoGame bakiye ödemelerinizi sitemiz üzerinden de yapabilirsiniz.
• Bu şekilde sitemizdeki bağlantıdan satın almayı başlatırsınız. Ödeme bildirimi yapmak zorunda kalmazsınız, bakiyeniz sistem tarafından otomatik aktarılır. Bununla ilgili bir onay mesajını sistemimiz sohbet sayfanıza gönderir.
*Değerli Üyemiz: Fiyatlardaki farklı oranlar Sonteklif Sitesi’nin uyguladığı %3.5 oranından kaynaklanmaktadır. Bizim hesabımıza giren fazlalık bir para söz konusu değildir.

Sonteklif ile ödeme yapmak için tıklayın.


4) G2A

• G2A, öncelikli olarak yabancı ülkelerde yaşayan kullanıcılarımız için bir ödeme seçeneğidir. İçerisinde pek çok ödeme seçeneği bulundurur.
• Sistem içerisinde yer alan 0 komisyonlu G2A Wallet, OneCard, Bitcoins, Kredi Kartları, PayPal, CashU, Skrill ve Alipay ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

G2A ile ödeme yapmak için tıklayın.


5) GPay

• GPAY ortak çalıştığımız bankalar için kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz Sanal Pos Sistemidir.
• Cep Telefonunuza gelen doğrulama kodunu Güvenilir Sanal Pos ortamında giriş yaparak Kredi kartınız veya banka kartnızla ödeme yapabilirsiniz.
• Bankalar Arası En güvenilir Sistemlerden olan GPAY Ödeme sistemi Bankanızın ara yüzüne yönlendirdiği Sanal Pos uygulamasıyla %100 güvenli ve hızlıdır.
• Finansal bilgileriniz GPay deneyimi ve teknolojisi ile güvence altında. İçiniz rahat olsun!

GPay ile ödeme yapmak için tıklayın.• ByNoGame tatil yapmaz. E-Pin (kod) GB, Key, Skin, item fark etmez 7gün 24saat dilediğiniz an satın alabilirsiniz.

• ATM’lerden günün her saatinde nakit, KARTSIZ, masrafsız ödeme yapabilirsiniz

ByNoGame’e üye olmak ücretsizdir. Sağ üst tarafta yer alan Üye Ol butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak üye olabilirsiniz.

• Sitemizde yer alan Item ve Char ilanları ByNoGame’e ait değildir. İlanlar üyelerimiz tarafından eklenmektedir. ByNoGame, alıcı ve satıcı taraflar arasındaki güven köprüsünü oluşturmaktadır.
• ByNoGame üzerinde yer alan Item ve Char ilanlarını görüntülemek için tıklayınız.


• ByNoGame asla Item veya Char alımı, satışı, takası yapmaz. Oyun içinde, forumlarda veya herhangi bir yerde ByNoGame ismi ile yer alan tüm ilanlar sahtedir.
• ByNoGame sizinle oyun içinden, forumlardan veya herhangi bir yerden asla konuşmaz. ByNoGame ile yalnızca Canlı Destek kısmından konuşabilirsiniz.
• "Ben ByNoGame bayisiyim", "Ben ByNoGame satıcısıyım", "Ben ByNoGame çalışanıyım", "Ben ByNoGame sahibiyim" tarzında konuşarak sizinle Item ve Char dolandırıcılığı için iletişime geçmeye çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Item ve Char’ınızı kesinlikle başkalarına vermeyiniz.

GB fiyatları pek çok parametreye göre sistem tarafından otomatik olarak sürekli güncellenmektedir. Fiyatlara manuel olarak müdahale yoktur ve fiyat hareketinin yönü tahmin edilemez. En ucuz fiyatlarla GB satın almak için ByNoGame’i takipte kalınız...

GB alımınızda bir alt sınır vardır,

• Knight Online (USKO)  için en az 1 birim, 50 M = 0.5 GB’dir.
• Knight Online (Steam)  için en az 1 birim, 50 M = 0.5 GB’dir.

Küsüratlı alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin 0.6 GB , 1.1 GB , 1.6 GB gibi.

• Yeni Açılan Server’larda, hemen 1 GB oluşamayacağı için öncelikle 1M ve ya 10M üzerinden satışlar yapılmaktadır.
• Server’da birçok kişide 1 GB değeri oluştuğunu düşündükten sonra bu miktar arttırılır.
• Lütfen server isimlerinin yanında ki (1M) (10M) İbarelerini kontrol ediniz.

En uygun fiyatlarla GB satın almak için tıklayın.

• Ödeme yaptığınıza dair size verilen makbuz - dekont ile. Yapmış olduğunuz ödemelerin dekont veya makbuzunu kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü ödeme bildirimi yaparken makbuz - dekont üzerinde yer alan bilgilere ihtiyacınız olacak.

Ödeme Bildirimi Nedir?

Ödeme bildirimi; ByNoGame’e yaptığınız ödemeleri, ödeme bildirimi ile ByNoGame bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

ByNoGame’de GPay ile 7/24 (YKB 09:00-21:00), geriye kalan ödeme seçenekleri ile 7/ 24   işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DİLEKÇE ÖRNEKLERİ

• Para yatırırken ATM paranızı yutmuş/yanlış hesaba yatmış olabilir. Hepimiz zaman zaman bunun sıkıntısını yaşadık. Paranızı geri alacaksınız, panik yok !

• Aşağıda size 2 seçenek sunduk. Hangisi sizin başınıza geldiyse onu okuyun.

• İlk resim makine parasını yutan arkadaşlar için.

• İkinci resim ise yanlış hesaba para yatıran arkadaşlarımız için hazırlandı. Resimleri dikkatle okuduktan sonra üstlerine tıklayarak Word Döküman halinde indirebilir, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Noktalı bölümleri kendiniz doldurmalısınız.

• Bu dilekçeleri bankaya teslim edeceksiniz. Para geri alım süreci 72 saat sürebilir. Banka bizi onay için ararsa biz de size yardımcı olacağız.

*Not : 1) 18 yaşından küçükler dilekçe ile birlikte 18+ bir büyüğü ile birlikte bankaya gitmeliler.

            2) ATM no, ATM ekranında işlem yapılmadığı herhangi bir anda yazar. Ya da "internetten bankanın şube ve ATM leri" diye aratarak, ya da şubeye sorarak öğrenebilirsiniz.


 


AdıFiyatMiktarLiralıkSatın AlSat
Alacağınız Server12,5 TL100

MİKTAR kısmına harcamak istediğiniz kadar PARAYI yazarak ve LİRALIK kutucuğunu işaretleyerek. MAVİ SEPET’e  tıklayarak bakiyenizPARANIZ KADAR* satın alabilirsiniz.

Knight Online GB almak için tıklayın.

Alacağınız ürünlerin yanındaki SEPET Simgesini tıklayın gelen onay sayfasında da SATIN AL’ı tıklayın. 

Karşınıza gelen ONAY SAYFASI’nı dikkatlice okuyun. Sistem sizi yönlendirecektir. Hazır olunca TAMAM’ı tıklayarak teslimatı bekleyin.

Teslimat yeri; En son server, Camp 1, Folk Village, Banka (Kronil Yanı)...


İşlem yapacağınız Char Nick’i size Canlı Destek’ten bildirilecektir. Char’ın bize ait olduğunu biliyor olsanız bile, size nick verilmeden asla işlem yapmayınız.

ByNoGame, sizinle oyun içinden asla konuşmaz. Sizinle oyun içinden ByNoGame olarak konuşanlara itibar etmeyiniz, PM bloklayınız.

ByNoGame’den teslim aldığınız GB’leri dolandırıcılar PM atarak sizden isteyebilirler. GB’nizi sizden geri isteyenlere asla itibar etmeyiniz, PM bloklayınız.


21 GB den fazla olan teslimatlar: Önce 20 gb pazar kurarsınız teslim edilir, bankaya bıraktıktan sonra kalan miktarı pazar kurarak alabilirsiniz. 

Alacağınız miktar 42 GB’den fazla ise, alacağınız miktar yan char’la gelip yan charınızın nickini bize teslimat anında canlı destekten / veya / siparişlerim sayfasındaki MESAJ GÖNDER kısmından gönderebilirsiniz.


Folk Village’e nasıl gidilir? Yürüyerek veya Moradonda bulunan ışınlanma kapılarından 3k ile.
Yukarıda belirtilen şartları okumadan ve charınız yerinde hazır olmadan TAMAM tuşuna BASMA ’yınız.

Olası aksiliklerden ByNoGame Sorumlu tutulamaz. TAMAM’a bastığınız an SÖZLEŞME ’yi okumuş, onaylamış ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.

-Size gb satmak istiyorum, fakat ücret olarak sadece sitenizden alışveriş yapabilmek üzere hesabıma bakiye mi geçecek, yoksa banka hesabıma nakit olarak yatırılabiliyor mu?

Her ikisi de mümkün. 

1) Öncelikle ürünü bize satın, anında bakiyenize ekleyelim.

2) Bu bakiye ile ister alışveriş yapın - İsterseniz ödeme talep edin.

Bakiye talebi ile ilgili sorularınız için, (Tıklayınız)

Seçin-Beğenin Sepete atın. Sonlandırmak istediğinizde Sağ taraftaki Aktif Sepetin altında bulunan SATIN AL ’ı tıkladığınızda Sepeti sonlandırmak üzere ONAY sayfasına gidersiniz burada TAMAM tuşuna bastığınız an işleminizi tamamlarsınız. Sağ menüde bulunan Siparişlerim sekmesinden DETAY aldığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

7 24 çevrimiçi