Login    Sign Up
 
 Hız ve Güvenlik 

HIZ ve GÜVENLİK

Online oyunlar sektörünün lideri ByNoGame ’in, soyadı gibi benimsenen sloganı : 

ByNoGame® Hızlı ve Güvenli

Hızlı : Bir Ödeme Yapın, bunu Bildirin
a) 
 
Ödeme Bildiriminizin onaylanma hızını test edin.

b) Ürününüzü sepete ekleyin ve Teslim Alın.

Satın aldığınız ürün e-pin şeklinde ise saniyesinde yönlenirildiğiniz Siparişlerim sayfasından ürününüzü teslim alırsınız.

Eğer aldığınız ürün oyun parası ise (GB) siparişiniz teslimat operatörlerimize düşer. Birde bunu test edin. 

Bu konuda sektörün en hızlı ürün teslimatçısı biziz. (metin2 ve sro yurdışı tabanlı teslimatlardır istisnadır.)

Oyun parası stoğu bulundurmak ve bunu teslim etmek işimizin en dertli kısmıdır. Teslimat anında bir çok aksaklık yaşanabilir, çar dc olabilir, yanlış pazar kurabilir, teslimat yerinde trade atan, pm, atan yanıltıcı çarlar olabilir. Başka sistemlerde böyle bir aksaklık yaşadığınızda operatör ile bağlantı kurmak için büyük sıkıntılar yaşarsınız. ByNoGame’de ise anında : Siparişlerim sayfasında onay bekleyen bir sipariş var iken teslimatı yapan operatör tam karşınızdadır. 

Teslimat esnasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız SİPARİŞLERİM sayfasının üstünde bulunan Mesaj Gönder : kısmından anında teslimat opreatörümüze bildirebilirsiniz.  


Güvenli : ByNoGame kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.
Bkz: Gizlilik Bildirimi

 

 

 

 


ByNoGame.com web sitemiz, SSL güvenlik sertifikalarının yüksek standardı olan Rapid SSL 256 sertifikasına sahip bir  alışveriş sitesidir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, Web sitemiz çok sıkı bir güvenlik prosedürlerinden  geçerek Rapid SSL ile bilgi güvenliğinizi sağlamıştır.

SSL Sertifikası Nedir?
SSL kelimesinin açılımı (Secure Sockets Layer) dır. SSL sitenin güvenliğini değil siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgilerinin güvenliğini sağlamaktadır. Kullanıcı, siteyi ziyaret ettiğinde kendi kontrolünde olmayan bir bağlantı tipi kullanıyorsa ve https protokolünü kullanmıyorsa kullanıcı bilgileri, kredi kartı bilgileri vb unsurlarının ikinci bir kişinin eline geçmesine olanacak sağlamış olur.

ByNoGame Live Support