BNGPay ile DESTEKLE nedir?

BNG Pay, ByNoGame’in Türk yayıncılara DESTEK olmak için başlattığı harika bir destek hareketidir.

BNG Pay’in sloganı: "No Chargeback, No Fees, No Bullshit"

Yabancı ödeme yöntemlerinin yaptığı işlem başına kesintiler (fees: işlem başına en az 1 Euro), Paypal’da yapılan ödemenin geri alınması (chargeback) ve dolayısıyla yayıncının sorun yaşaması gibi olumsuz sonuçlar, BNG Pay ile tarihe karıştı.

Ayrıca, PayPal ve diğer yabancı donate seçeneklerinde yalnızca kredi kartı ile ödeme yapılabilirken; ByNoGame’de bütün nakit ödeme yöntemleri ve CS:GO, Dota2 Skin satışı ve Knight Online Item - Gold Bar satışından elde edilen BNG Cüzdan bakiyeniz ile sevdiğiniz yayıncıları doyasıya DESTEK’leyebilirsiniz.

24 saat kesintisiz çalışan canlı desteğimiz, müşteri ve yayıncılara herhangi bir soruna karşı Türkiye’deki en hızlı desteği sağlamaktadır.

BNG Pay’i kullanan bazı isimler; MithrainLevoUnlost, JahreinwtcNNOyunBros, Oğuz SasiGlaxyRaufBaba25Duygu KöseoğluLinusTheAfro gibi Türkiye’nin önde gelen yayıncıları, Naru, Elwind, HolyPhoenix, Dumbledoge, Trix, Thaldrin, Kerimhan, woxic gibi Türk ESporu’nun başarılı isimleri ve Enes Batur gibi youtuberlar da aktif bir şekilde ByNoGame DESTEK sistemini kullanıyor. Bütün bu isimleri ve ByNoGame DESTEK sistemini kullanan başarılı yayıncıları görmek için bynogame.com/streamers sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yayıncılar; DESTEK’ten kazandıkları tutarları 0 masrafla BNG Cüzdanları’na ekleyerek alışveriş yapabilir ya da %5 kesinti* ile banka hesaplarına (en az 100 TL) talep edebilir. BNG Cüzdan’ına eklenen donateler çekilemez. 

 

* TAM MASRAFSIZLIK hakkına sahip yayıncılarımızdan hiçbir kesinti yapmıyoruz.

Desteğe destek, TAM DESTEK!

Yayınlarınızda ByNoGame logolarını kullanın, donatelerinizi çekerken % 5 kesinti ödemeyin!

Tek yapmanız gereken; ByNoGame logolarını dönüşümlü olarak (koyu logoaçık logo) yayınlarınızda frekans banner halinde kullanmak. Hepsi bu!

ByNoGame DESTEK sistemini hemen kullanmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
 
 
 
Twitch panellerinizde, yayınlarınızda ve Youtube üzerinde  kullanmanız için gereken ByNoGame DESTEK logolarını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Başvuru ve Ayarlar

1) Twitch kanal adı ya da nickinizi yazın.

2) Mesajların yayın sırasında görülebilmesi için gereken minimum bağış tutarını yazın.

3) Twitch adresinizi yazın.

4) "Devam et" butonuna tıklayın.

Dikkat bu sayfa açıldığında kesinlikle kapatmayın. Kapattığınız taktirde başvuru işleminiz iptal olur.

5) Twitch ile eşleştirmek için "Connect with Twitch" butonuna tıklayın.

6) Youtube ile eşleştirmek için "Connect with YouTube" butonuna tıklayın.

İşlemin tamamlamasını bekleyin. ⌛

 

7) Açılan Twitch sayfasındaki "Yetkilendir" butonuna tıklayın.

 

 

8) Açılan Stream Labs sayfasında API yetkilendirmesi için "Approve" butonuna tıklayın.

Son olarak sizi tekrar ByNoGame kayıt sayfasına atacak. Bundan sonrası gün içerisinde başvurunuzun onayını beklemek... ⌛

7 24 çevrimiçi