Hearthstone Card Pack En Uygun Fiyatlarla Satın Al


Oyun Hakkında

Hearthstone, herkesin bildiği üzere dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve çok beğeneceğiniz ücretsiz bir dijital kart oyunudur.

Aslında basit bir mantık üzerine kurulu olan Hearthstone’da amaç kahramanınızı seçerek ve kahramanınıza özel olarak hazırladığınız 30 kartlık deste ile rakiplerinize karşı mücadele etmektir. Günlük oyunda bulunan görevleri tamamlayarak kazanacağınız altınlar yardımı ile yeni kartlar satın alabileceğiniz gibi gerçek para ile de kart satın alma şansına sahipsiniz. Ayrıca elinizde bulunan fazladan kartları dustlayarak kendi istediğiniz kartlara sahip olabilirsiniz.

Oyunda her kahramanın kendisine özel güçleri ve kartları bulunmakta. Ayrıca bütün kahramanların ortak kullandığı kartlar da oyunda yer almaktadır. Oyun içerisinde sırasıyla bir rakibiniz bir siz hamle yaparak verilen 30 can puanını ilk kaybeden karşılaşmayı kaybetmiş oluyor.

Hearthstone’da bulunan kahramanlara bakacak olursakRexar (Hunter), Uther Lightbringer (Paladin), Garrosh Hellscream (Warrior), Malfurion Stormrage (Druid), Gul’dan (Warlock), Thrall (Shaman), Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue) ve Jaina Proudmoore (Mage) gibi farklı 9 adet kahramanlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

E-Pin Nasıl Yüklenir

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Account a tıklayınız.

Ardından gelen sayfada Games&Codes sekmesinden Add a Game Key e tıklayıp kodunuzu giriniz.

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo