Black Desert Online Sınırlı Pakete Yükselt

ByNoGame® Pearl Abyss Yetkili Satıcısıdır.

Daha önce satın almış olduğun Başlangıç Paketi’ni Black Desert Online Sınırlı Paket’e yükseltmek için bu ürünü kullanabilirsin.

Sınırlı Paket’e Yükselterek Neler Kazanabilirsin?

Sınırlı Paket’e yükselttiğinde, Başlangıç Paketi’nde bulunan Oyuna Giriş Bileti ve Black Desert Değerli Paket’e ek olarak aşağıdaki özellikleri kazanabilirsin.

+ Ellion’un Kutsaması *5

+ Bilinmeyen Boya Kutusu *5

+ Beyazlatıcı *5

+ Pet (Kahverengi Kılavuz Şahin)

Güvenli Alışveriş için Önemli Bilgiler

1) Herhangi bir epinin satın alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemeyeceğini veya iade edilemeyeceğini unutmamalısın.

2) Satın aldığın e-pin Black Desert Online Türkiye ve Mena sunucusunda geçerlidir. E-pinlerin Steam’de geçerliliğinin olmadığını unutmamalısın.

3) En iyi Black Desert Paket fiyatları için ByNoGame’i takipte kalmalısın.

Online Oyun Alışverişlerinde ByNoGame.com Farkı

7/24 Kesintisiz Canlı Destek: 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde Canlı Destek hizmeti ile tüm sorularına en doğru cevabı anında alabilirsin.

En İyi Fiyat: Oynamaktan keyif aldığın tüm oyunlarda ihtiyaç duyduğun item, oyun içi para, e-pin vb. ürünleri için en iyi fiyatları bulabilirsin.

Ön Ödemeli Kartlar: Param ByNoGame Kart ve Papara gibi ön ödemeli kartlar sayesinde kredi kartı kullanmaya gerek kalmadan oyun alışverişlerini özgürce yapabilirsin.

Taksitli Ödeme İmkanı: Uygun ödeme kanallarında sana en uygun taksit sayısını ayarlayabilirsin.

Sıfır (0) Masraf EFT ve Havale: Seçeceğin uygun banka ve ödeme kanalı ile masrafsız EFT ve Havale işlemlerini yapabilirsin.

Benzer Ürünler

Fiyat: 99 TL

Detay

Fiyat: 199 TL

Detay