Black Desert Online 3.000 Acoin + 300 Bonus

Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu MMORPG Black Desert Online "İnci Dükkanı"nda kullanmak için BDO Acoin fiyatlarına göz atabilir, nasıl yükleme yapacağını aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsin. ByNoGame® Pearl Abyss Yetkili Satıcısıdır.

E-Pin Alışverişlerinde ByNoGame.com’un Sağladığı Artılar

Black Desert Online 3.000 Acoin satın alırken ByNoGame’i tercih ettiren 5 avantajı aşağıda bulabilirsin.

+ 7 gün 24 saat kesintisiz ve hızlı Canlı Destek’ten tüm sorularına en doğru cevabı anında alabilirsin,

+ Oynamaktan keyif aldığın MMORPG, RPG, MOBA oyun türlerinde ihtiyaç duyduğun oyuniçi para, item, e-pin vb. ürünleri en iyi fiyatlarla ByNoGame’de bulabilirsin,

+ Param ByNoGame Kart ve Papara gibi ön ödemeli kartlar ile oyun alışverişlerini özgürce yapabilirsin,

+ Dilersen uygun ödeme yöntemini seçerek taksit imkanlarından faydalanabilirsin,

+ Masrafsız Havale ve EFT işlemleri imkanlarını kullanabilirsin.

3 Basit Adımda Black Desert Online 3.000 Acoin / İnci Yükleme

Black Desert Online TR ve Mena sunucusunda nasıl 3.000 Acoin + 300 Bonus alacağın ile ilgili ayrıntılı bilgilendirmeye aşağıdan ulaşabilirsin.

1. Adım: Black Desert Online (www.tr.playblackdesert.com) sitesinde üye girişi yaparak "Mağaza" sekmesinin altında bulunan "İnci Yükle" alanına tıklayarak işleme başlayabilirsin.

2. Adım: ByNoGame.com’dan almış olduğun 3.000 Acoin paketini seçerek ödeme sayfasına ilerlemelisin.

3. Adım: Neredeyse Acoin / İnci yükleme işlemin tamamlandı. Ödeme yöntemi olarak "ByNoGame"i seçmeli ve "Sonraki" butonuna tıklamalısın. Karşına çıkan alana bizden aldığın e-pin kodunu girerek "Tamam"a tıklayabilirsin.

Hızlı ve Güvenli BDO E-pin Alışverişi için Önemli Bilgiler

* Satın alınan epinler, bir başkasıyla değiştirilemez ya da iade edilemez. Bu nedenle alışveriş sırasında doğru ürünü aldığından emin olmalısın.

* Satın aldığın 3.000 Acoin için %10 bonus da hesabına eklenerek toplamda 3.300 Acoin yüklenir. Hesabına yüklenen 3.300 Acoin’i İnci Dükkanı’nda dilediğince kullanabilirsin.

* Satın aldığın e-pinler Steam’da geçerli değildir. Ancak Black Desert Online Türkiye ve Mena’da geçerli olduğunu unutmamalısın.

Benzer Ürünler

Fiyat: 99 TL

Detay

Fiyat: 199 TL

Detay