Black Desert Online 2.000 Acoin + 200 Bonus

MMORPG Black Desert Online "İnci Dükkanı"nda kullanmak için Black Desert Acoin fiyatlarına göz atabilirsin. Satın almış olduğun 2.000 Acoin ve 200 Bonus’u nasıl yükleyeceğine aşağıdan göz atabilirsin.

3 Kolay Adımla Black Desert Online 2.000 Acoin + 200 Bonus Yükleme

1. Adım: www.tr.playblackdesert.com adresine üye girişi yaparak işleme başlayabilirsin. "Mağaza" sekmesinin altında bulunan "İnci Yükle" alanına tıklamalısın.

2. Adım: İnci Yükleme sayfasında ByNoGame.com’dan satın almış olduğun 2.000 Acoin paketini seçerek ödeme adımına geçebilirsin.

3. Adım: "ByNoGame"i ödeme yöntemi olarak seçip "Sonraki" butonuna tıkladığında, bizden aldığın e-pin kodunu karşına çıkan alana girmeli ve "Tamam"a butonuna tıklamalısın.

BDO Acoin / İnci yükleme işlemin başarı ile tamamlandı. Tebrikler.

Güvenli BDO E-Pin Alışverişi için Göz Atman Gereken Bilgiler

* ByNoGame.com’dan satın aldığın herhangi bir e-pini, daha sonra başka bir e-pin ile değiştiremez ya da iade edemezsin. Bu nedenle alışveriş sırasında dikkatli olmalısın.

* Bizden 2.000 Acoin satın aldığın zaman %10 bonus ile hesabına 2.200 Acoin yüklenir ve 2.200 Acoin’i "İnci Dükkanı"nda dilediğin gibi kullanabilirsin.

* Satın alınan e-pinler Steam’de geçerli değildir. Yalnızca MMORPG Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucusunda geçerlidir.

Online Oyun Alışverişlerinde ByNoGame.com’u Tercih Ettiren Avantajlar Neler?

* 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz Canlı Destek hizmeti ile tüm sorularına en doğru şekilde anında cevap bulabilirsin,

* BDO Black Desert Online ve diğer oyunlarda ihtiyaç duyduğun item, e-pin vb. ürünleri en iyi fiyatlarla ByNoGame’de bir arada bulabilirsin,

* Ön ödemeli kartlar ile oyun alışverişlerini özgürce yapabilirsin. Dilersen Papara ve Param ByNoGame Kart ile ilgili bilgilere göz atabilirsin.

* Taksit imkanlarından faydalanabilir, masrafsız Havale ve EFT işlemleri imkanlarını kullanabilmek için uygun ödeme yöntemlerini seçebilirsin.

Benzer Ürünler

Fiyat: 99 TL

Detay

Fiyat: 199 TL

Detay