Black Desert Online 200 Acoin + 20 Bonus

Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu MMORPG Black Desert Online "İnci Dükkanı"nda kullanmak için Black Desert Acoin fiyatlarına göz atabilir, nasıl yükleme yapacağın ile ilgili bilgileri inceleyebilirsin.

Pearl Abyss Yetkili Satıcısı: ByNoGame®

3 Adımda Kolay ve Hızlıca BDO 200 Acoin + 20 Bonus Yükleme

Adım 1: www.tr.playblackdesert.com adresine üye girişi yaparak "Mağaza" sekmesinin altında bulunan "İnci Yükle" sekmesine tıklamalısın.

Adım 2: Karşına çıkan sayfada ByNoGame.com’dan satın almış olduğun 200 Acoin paketine tıklayarak ödeme sayfasına geçebilirsin.

Adım 3: Ödeme sayfasında "ByNoGame"i ödeme yöntemi olarak seçip "Sonraki" butonuna tıkladığında, bizden aldığın e-pin kodunu karşına çıkan alana girerek ve "Tamam"a tıklayarak yükleme işlemini bitirebilirsin.

Güvenli ve Hızlı E-pin Alışverişi için Önemli Bilgiler

1) Herhangi bir epin, satın alındıktan sonra bir başkasıyla değiştirilemez ya da iade edilemez. Bu bilgiyi unutmamalısın.

2) Sitemizden 200 Acoin satın aldığın zaman %10 bonus ile hesabına 220 Acoin yüklenir. Hesabına yüklenen 220 Acoin’i İnci Dükkanı’nda kullanabilirsin.

3) Satın aldığın e-pin Black Desert Online Türkiye ve Mena’da geçerli olduğunu unutmamalısın. E-pinler Steam’da geçerli değildir.

E-Pin Alışverişinde ByNoGame.com Neden Avantajlı?

Black Desert Online Acoin satın alırken ByNoGame’i tercih etmen için ByNoGame.com’un avantajlarını aşağıda listeledik.

* 7 gün 24 saat kesintisiz ve hızlı Canlı Destek hizmeti ile tüm sorularına en doğru cevabı anında alabilirsin,

* Oynamaktan keyif aldığın tüm oyunlarda ihtiyaç duyduğun item, e-pin vb. ürünleri en iyi fiyatlarla ByNoGame’de bulabilirsin,

Param ByNoGame Kart ve Papara gibi ön ödemeli kartlar ile kredi kartına ihtiyaç duymadan oyun alışverişlerini özgürce yapabilirsin,

* Dilersen uygun ödeme yöntemini seçerek taksit imkanlarından faydalanabilirsin,

* Masrafsız Havale ve EFT işlemleri imkanlarını kullanabilirsin.

Benzer Ürünler

Fiyat: 99 TL

Detay

Fiyat: 199 TL

Detay