FantasyRama Ay Kristali Satışı

FantasyRama


Oyun Hakkında

Sihihirli oyun FantasyRama’da perilerin büyülü dünyasına dal!

Ormanın derinlerinde bir yerde, çam dallarının ve yosun tarhlarının arasında, FantasyRama‘nın sihirli oyun dünyası bulunuyor. Bu dünya pek çoğumuzun henüz tanımadığı bir dünya. Heybetli hayat ağacının altında elfler, periler ve gizemli orman yaratıkları yaşıyor. Fantezi krallığına hoş geldin. Yalnız, fantezi tükenmeye başladı, dünya ve sihirli oyun Fantasyrama‘nın sakinleri çaresiz görünüyor.

Orman canlılarının tek eksiği, gizemli dünyalarını çökmekten kurtaracak ve sihirli oyun FantasyRama’yı tekrar aydınlığa kavuşturacak biri.

FantasyRama’da macera dolu bir yolculuğa başlayıp bu muhteşem sihirli oyunu ve onun esrarengiz sakinlerini keşfet. Bırak, pırıl pırıl elfler ve bilge periler seni büyülesin. Sihirli oyun FantasyRama’nın büyüleyici sakinlerinden heybetli hayat ağacının koruması altındaki hayata dair her şeyi öğren. Sihirli oyun FantasyRama’da şifalı otlar ve büyülü bitkilerden yetiştirmeyi öğren. Güç veren iksirleri kullan ve FantasyRama ormanındaki nazik yaratıkları koru. FantasyRama krallığı yardımın sayesinde hayatta kalabilir ve sihirli oyun eski haline dönebilir.

Sihirli oyun macerana hemen başla. Mucize ve büyü dolu bir oyun dünyasına dal ve büyülen.

 

 
7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo