Riot Games, RP, VP ve LoRa

Riot Games - League of Legends Riot Points (LOL RP), Valorant Points (VP) ve Legends of Runeterra LoRa E-Pinleri Yetkili Satıcısı ByNoGame®

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends nam-ı diğer Efsaneler Ligi, 2009 yılından bu yana hayatımızda. Strateji ve rol yapma oyunlarının karışımı çevrimiçi oynanan LOL, yüksek temposuyla oyunseverlere keyifli oyun sunuyor. Farklı savaş alanlarında, kendine özgü özellikleri olan şampiyonlardan oluşan takımlarda kıyasıya mücadele ederken, ihtiyaç duyacağın özelliklere (skinlere) sahip olman için LOL Riot Points satışları ByNoGame de devam ediyor.

Turkey (TR), Nordic East ve Eu West sunucularında geçerli olan LOL Riot Points e-pinleri ile macerada öne geçebilir, rakiplerini alt edebilirsin.

 

League of Legends dünyasında geçen Legends of Runeterra; başarınızı becerinin, yaratıcılığın ve kıvrak zekanın belirlediği stratejik bir kart oyunudur. Runeterra’nın her biri farklı tarza ve stratejik avantaja sahip çeşitli bölgelerini yansıtan kartlar ve en sevdiğin şampiyonlarla desteler kurabilmek için ByNoGame’den Legends of Runeterra LoRa satın alabilirsin.

 

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı (FPS) video oyunudur. Valorant size Türkçe desteğiyle birlikte istikrarlı, rekabet düzeyi yüksek ve yüksek hassasiyete sahip oyun deneyimi sunar. Şampiyonlar, takviyeler ve ganimetlere anında sahip olmak için Valorant Points satışları ByNoGame’de.

 

2020 nin en iyi LOL RP, Runeterra LoRa ve Valorant Points fiyatları için ByNoGame’i takipte kalmalısın.

 

.