Point Blank TG Epin


Sadece Türkiye sunucularında geçerlidir.

  

ByNoGame güvencesi ile Point Blank TG satın al, Point Blank’te en iyi karaktere sahip ol! 

 

Point Blank 900 TG, 1800 TG, 4500 TG, 10400 TG ve 21000 TG’yi en iyi fiyatlarla hızlı ve güvenli bir şekilde alma imkanı ByNoGame’de.


 

 

 

 

Fiyat: 5 TL

Fiyat: 10 TL

Fiyat: 25 TL

Fiyat: 55 TL

Fiyat: 110 TL

Epin Yükle Kazan!

Detaylar; 
 
12.02.2021-05.03.2021 saat 23.59 tarihleri arasında E-pin ile ödeme yapan herkes AUG A3 Yaz Kasası,Hafif Makinalı Kasası,Süper Kasa,2018 Premium Bıçak Kasası ve Premium AUG Kasası sahibi oluyor!
 
 
4.500 TG E-pin ile yükleme yapan herkese 1 Adet Süper Kasa,
 
 
7.000-21.000 TG arası E-pin ile yükleme yapan herkese 1 Adet AUG A3 Yaz Kasası,1 Adet Hafif Makinalı Kasası
 
 
21.000 TG E-pin ile yükleme yapan herkese 1 Adet AUG A3 Yaz Kasası,1 Adet Hafif Makinalı Kasası,1 Adet 2018 Premium Bıçak Kasası,1 Adet Premium AUG Kasası
 
 
NOT: AUG A3 Yaz Kasasından yalnızca 1 ve 30 günlük ürün, Süper Kasasından 1,günlük ürün, Hafif Makinalı Kasasından 1 ve 7 günlük ürün, 2018 Premium Bıçak Kasasından 1 ve 7 günlük ürün, Premium AUG Kasası  ise yalnızca 1 ve 30 günlük ürün kazanılmaktadır.
 
ÖNEMLİ NOT
 
➤Yüklemelerin E-pin ile yapılmış olması gerekmektedir.
 
➤Etkinlik ödülünün kazanılabilmesi için yüklemelerin tek seferde yapılmış olması gerekmektedir,parça parça yüklemeler geçerli değildir.
 
 
➤Etkinlik 12 Şubat 2021 - 5 Mart 2021 arasında geçerlidir.
 
➤TG yüklemeleriniz sonucunda kazanılan bonuslar TG miktarına dahil değildir.
 

TG-Epin Nasıl Yüklenir

1) https://pb.tamgame.com// sayfasına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

2) Satın Al üzerinden TG Yüklemek İstiyorum seçeneğine tıklayınız.

 

3)E-Pin’i seçiniz.

 

4) ByNoGame üzerinden aldığınız E-pin ve şifreyi yazdıktan sonra Devam a tıklayınız. Kod yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

ByNoGame®  İyi Oyunlar Diler.

Oyun Hakkında

Takımını seç, silahını al ve bu sürükleyici savaşa sende katıl! Dünyada Project Blackout olarak da bilinen bizim ise Point Blank olarak tanıdığımız ve kitleleri sürükleyen online bir MMOFPS oyun.

Rütbe sistemine dayalı olan Point Blank’e Askeri öğrenci olarak başlar, eğitim alanında tecrübe kazandıktan sonra  çatışma alanlarına Er olarak adım atar ve Genel Kurmay Başkanlığına kadar yükselebilirsiniz! Yaptığınız maçların sonucunda kazandığınız puanlarla Point Blank’in devasa mağazasında yer alan onlarca farklı birincil (Taarruz Tüfeği, Hafif Makinalı Tüfek, Keskin Nişancı Tüfeği, Pompalı Tüfek, Ağır Makinalı Tüfek) ve ikincil (tek ve çift el tabancalar) silahlardan kendinize en uygun olanı seçebilir veya NG satın alarak diğer oyuncuların alamadığı özel yapım silahları edinerek ortalığı kan gölüne çevirebilirsiniz..
Point Blank’de tek silaha bağlı kalmak zorunda değilsiniz, her türden farklı silahları alıp çantanızda taşıyabilir, oyundayken silahlarınızı değiştirip hem haritaya hem de oyun moduna (Pompalı tüfek maçı, keskin nişancı maşı, bıçak maçı v.s) göre diğer oyunculara karşı avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel yapım aksesuarlar kullanarak karakterinizin görüntüsünü değiştirmeniz ve özelliklerini arttırmanız mümkün.
  • En gerçekçi vuruş hissi! Her atışını bire bir hisset! Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçeçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor. Hareketli ve canlı çatışma alanları!
  • Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve paylayabilen arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
  • Silahını Tanı! Çeşitli dürbünler, çift şarkör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
  • Görevler ve Ödüller! Görev kartları satın alın, görevleri tamamlayın ve ödülleri kazanın. Görev zorluğu arttıkça kazanılan ödüllerde bir o kadar değerli olacaktır. Daha fazla görev, daha fazla ödül Point Blank’te!
7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo