Metin2 Ejder Parası EP (E-Pin)Ejder parası sadece Türkiye için geçerlidir. 

 

ByNoGame güvencesiyle Metin2 Ejder Parası satın al, savaşta avantaj sağla! 


Fiyat: 6 5.65 TL

Fiyat: 12 11.3 TL

Fiyat: 30 28.2 TL

Fiyat: 60 56.75 TL

Fiyat: 150 141 TL

Fiyat: 300 282 TL

E-Pin Nasıl Yüklenir

https://gameforge.com/tr-TR/play/metin2

1. Sitesine giriş yapınız.

2. Üst menüden KUPON BOZDUR seçeneğine tıklayınız.

3. Ardından, kupon bozdur yazısının sağında EPİN resmine tıklayıp, satın aldığınız kodu kutucuğa kopyala yapıştır yöntemi ile yazınız ve işlemi tamamlayınız.

4. Ejder Paranız hesabınıza yüklenmiştir.

Oyun Hakkında

 Metin2 Oyununu nasıl oynayabilirim?

Öncelikle oyunun resmi web sitesinden www.metin2.org Kaydol düğmesini tıklayarak gelen formu doldurun.

Metin2 yi nereden indirebilirim?

Metin2 İNDİR 

Metin2 fesmi forumu var mıdır?

Metin2 Forum

 


 

İlk Adımlar

Bilgilendirme Rehberi

 

1. Kayıt Ol

Metin2’ye henüz kaydolmadıysanız, sayfanın üst tarafındaki kayıt bölümünden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece isim, eposta adresi, seçtiğiniz bir şifreyi ilgili boşluklara girip, kullanım koşul ve şartlarını kabul etmek olacaktır. Birkaç dakika sonra içinde kaydınızı aktif etmek için gereken linkin olduğu bir eposta alacaksınız. Epostadaki talimatlari takip edip hesabınızı aktif hale getiriniz.

 

2. İndir ve Kur

İndir bölümünden oyun yazılımını indirebilirsiniz. Setup dosyasına çift tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Sonrasında yapmanız gereken oyunu yükleyeceginiz klasörü secmek olacaktır.

 

3. Metin2’yi Başlat

göreceksiniz. Aynı zamanda Windows başlat menüsünde de Metin2 kısayolu eklenmiş olacaktır. Oyunu başlatmak için masaüstündeki ya da başlat menüsündeki Metin2 simgesine çift tıklayınız. Oyun açıldığında yeni versiyon kontrolü yapacaktır. Mevcut yeni versiyon varsa otomatik olarak birkac dakika içinde yukleyip kuracaktır.

Güncelleştirme sonrası giriş ekranından server seçip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Çıkan ekranda oluştur tuşuna basıp 3 krallıktan birini seçerek karakter seçim ekranından oynamak istediginiz karakter türünü ve cinsiyetini belirleyin. Unutmayın bu karakterler yalnızca o sunucuda kullanılabilir.

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo