League of Legends LOL Riot Points Türkiye TR

League of Legends LOL Riot Points Türkiye TR


 

Takım odaklı strateji oyunu League of Legends Türkiye (LOL TR) sunucusunda seni ve takımını güçlendirecek tüm LOL Riot Pinler (LOL Riot Points), en iyi fiyatlarla güvenilir epin alışveriş sitesi ByNoGame.com’da!

 

League of Legends TR’de  Başarının Sırrı ByNoGame®

 

LOL Turkey (LOL TR) sunucusunda LOL 400 RP, LOL 840 RP, LOL 1780 RP, LOL 3620 RP, LOL 6450 RP ve 12800 RP alabilir, Efsaneler Ligi’nde öne geçebilirsin.

 

* 400 RP’ye göre

Fiyat: 12 TL

Fiyat: 24 TL

Fiyat: 48 TL

Fiyat: 96 TL

Fiyat: 162 TL

Fiyat: 300 TL

Riot Points Nasıl Yüklenir (E-Pin) Türkiye

Sağ üst kısımda yer alan mağaza simgesine tıkladıktan sonra aşağıda yer alan +RP butonuna tıklayınız.


Sonrasında gelen pencerede en aşağıda yer alan "RP Satın Al" kısmına tıklayınız ve satın aldığınız kodu yazınız.Sol tarafta ’ Riot PIN ve Kodlar’’ kısmına tıkladıktan sonra kodunuzu yazarak. Aldığınız RP’leri kullanabilirsiniz.


İndir ve Oyun Hakkında

League of Legends nedir?
League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

Oyun Metası
Oyunda oyuncuların tecrübelerine ve haritanın özelliklerine bağlı olarak kalıplaşmış sistemler uygulanmaktadır. Bunlar genelde büyük turnuvalarda ve yeni patchlerden sonra değişir, insanlar tarafından benimsenir ve uygulanır. Oyunda 5 çeşit rol vardır. Her role uygun şampiyonlar vardır. Bunlar genel olarak bilinir ve bunların dışına pek çıkılmaz. Çıkıldığında ise genelde başarısız olunur.

1-Üst koridor/(Top lane) Takımın üst koridor oyuncusudur. Bu koridorda genellikle tanky şampiyonlar seçilir. Diğer koridorlara en uzak koridor olduğu için genellikle ışınlan sihirdar büyüsü tercih edilir.

2-Ormancı/(Jungler) Takımın ormancısıdır. Farmını orman yaratıklarıyla yapar. Baskın potansiyeli yüksek şampiyonlar tercih edilir.

3-Orta koridor/(Mid lane) Takımın orta koridor oyuncusudur. Anlık hasarı yüksek olan şampiyonlar tercih edilir. Genellikle de yetenek gücü şampiyonu olurlar.

4-Saldırı gücü taşıyıcısı/(AD Carry) Takımın saldırı gücü taşıyıcısıdır. Nişancı şampiyonlar tercih edilir. Alt koridorda oynar. Oyunun en kırılgan rolüdür. Takım savaşlarında arkadan hasar verir.

5-Destek/(Support) Takımın destek oyuncusudur. Alt koridorda ADC ile durur. Başlıca görevi ADC’sini korumaktır. Haritaya totem bırakır. Kitle kontrolü olan şampiyonlar tercih edilir.


Oyunu indirmek için aşağıdaki oyun görseline tıklayınız.


7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo