Steam Knight Online Cüzdan Kodu

Steam Knight Online Cüzdan Kodu


Steam Cüzdan Kodları USKO’da Geçerli Değildir.

 

ByNoGame® Steam E-Pinlerinin Yetkili Satıcısıdır. (Official Reseller)

 

Alıcı, ürünün satın alımındaki tüm risk ve sorumlulukları kabul eder; ByNoGame firmasının hiçbir koşul altında sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Valve tarafından oluşturulmuş, Dota2, Knight Online ve Cs: GO gibi birçok oyunu bünyesinde bulunduran bir oyun platformu olan Steam’de kullanabileceğiniz 10 TL, 20 TL, 50 TL ve 100 TL Steam Cüzdan Kodu almak ByNoGame’de hızlı ve güvenli!

Fiyat: 10 9.9 TL

Fiyat: 20 19.8 TL

Fiyat: 50 49.5 TL

Fiyat: 100 99 TL

Fiyat: 200 198 TL

Knight Online Steam Hakkında

Merhaba Şövalyeler! Bildiğiniz üzere Knight Online artık STEAM’de.

Steam nedir?

Steam’i kısaca anlatacak olursak; Valve tarafından oluşturulmuş, Dota2 ve CS GO gibi birçok devasa oyunu bünyesinde bulunduran bir oyun platformudur.

eNasıl Oynayacağım?

Knight Online Steam CYPHER, PATHOS ve HELLSGAREM serverında oynayabilmeniz için öncelikle Steam üyeliğinizin olması gerekir. Steam hesabı açmak için buraya tıklayın. Ardından Steam’in masaüstü uygulamasını buraya tıkladıktan sonra "INSTALL STEAM NOW" butonuna tıklayıp bilgisayarınıza indireceksiniz ve kayıt olduğunuz hesap ile giriş yapacaksınız.

Nereden İndireceğim?

Sonrasında oyun açıldığında buraya tıklarak indirip oynayabilirsiniz. Server global yani tüm Dünya’ya açık olacağından oluşan yoğunluktan dolayı server’a girişler zor olabilir. Bu yüzden oyun içinde premium üyeliğe ihtiyacınız olacak. Premium’ları Steam Cüzdan Kodu alıp oyun içi mağazadan alabileceksiniz.

OTP Kullanacak mıyım?

Knight Online CYPHER server’ında OTP sistemi kullanılmayacak. Bunun yerine Steam’in kendine ait Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcı sistemi kullanılacak. Buraya tıklayarak Steam Mobil Guard içeriğine göz atabilirsiniz

USKO Hesaplarını Transfer Edebilecek miyiz?

Şu an USKO’da bulunan karakterler Steam CYPHER serverı’ına transfer edilemeyecek. USKO ve Steam sunucuları farklı olduğundan şu an için transfer durumu mümkün değil. 

Nasıl Yüklenir?

Steam Türk Lirası Cüzdan Kodunu Nasıl Yüklerim?

İlk olarak oyuna giriş yapıp yukarıdan Oyunlar sekmesini tıklıyoruz.

Açılan pencereden Steam Cüzdan Kodu Kullan seçeneğini tıklayınız.


Steam Cüzdan Kodu Kullan bölümüne kodunuzu yazınız.

ü


Sizden istenilen kişisel bilgileri girip, yüklemeyi tamamlayınız.

 

 

Kodunuz başarıyla yüklendi.

ByNoGame Steam E-Pinlerinin yetkili satıcısıdır.

 

ByNoGame iyi oyunlar diler.

Steam Rehberi

Steam Nedir?

Valve Corporation tarafından tasarlanan, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu ve iletişim platformudur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Pek çok oyun, eklenti paketi ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebilmektedir. Ekim 2015 tarihinden itibaren, 5.500’den fazla oyun mevcuttur ve 135 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır.


 Steam’e Nasıl Üye Olurum?

 Steam’e üye olmak ücretsiz ve oldukça basittir, yapmanız gerekenler;

-https://store.steampowered.com/join/?redir=about adresine gidin.

-Açılan pencerede sizden istenen bilgileri girin ve gizlilik sözleşmesini işaretleyin.

-“Hesabımı oluştur”a tıklayın.

-https://store.steampowered.com/about/ adresine gidin.

-Install Steam Now butonuna tıklayın.

-İndirilen dosyayı kurun. 


Başka Bilgisayardan Steam Açmak

Dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlıysanız Steam sayesinde üzerinde ülke kısıtlaması olmayan tüm oyunlarınızı (oyunlar satın alınırken hediye olarak alındığında sadece satın alındığı ülke için aktif olur) istediğiniz zaman, hem de kayıtlı dosyalarınıza ulaşarak oynayabilirsiniz.

Başka bir bilgisayardan Steam hesabınıza giriş yapmak istediğinizde kayıt olurken kullandığınız mail adresinize bir güvenlik kodu yollayacak ve sizden güvenlik kodunuzu (Steam Guard) girmenizi isteyecektir. Güvenlik kodunuzu girdikten sonra oyunlarınızı oynayabilirsiniz fakat 7 (yedi) gün boyunca Topluluk Pazarı ve Eşya Takası gibi Steam özelliklerini kullanamazsınız.


 

Steam Cash Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki işlemi gerçekleştirmek için öncelikle bizden Steam Cüzdan Kodu almanız gerekmektedir.

Premium Aktivasyon Özelliği

Knight Online’ın Steam üzeride açıldıktan sonra, NTT Game ve Mgame çalışanları kullanıcılardan aldıkları geri bildirimleri hızlıca değerlendirerek, geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.

Son güncelleme ile birlikte yapımcılar Premium Değiştirme Hizmetini devreye aldı.

Artık oyuncular her istedikleri zaman, her yerde Premium aktive edebilirler.

Eğer bugüne kadar Bronze, Gold, Premium ya da herhangi başka bir Premium aktive ettiyseniz, artık Gold, Premium, EXP, DC Premium’ları kaldırmadan aktive edebilirsiniz.

DC Premium’unuz mu var ve EXP Premium’a mı geçmek istiyorsunuz? Artık anında değiştirmeniz için sizi engelleyen herhangi bir şey yok.

Dikkat: Yeni bir Premium aktive edildiğinde dikkate almanız gereken tek şey, yeni Premium’un süresi eski Premium’unuza eklenmediğidir. Yani yeni Premium’u aktive ettiğinizde eski Premium’unuzu kaldırmış olursunuz.

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo