Rakion (Joygame-Türkçe)


Fiyat: 5.9 TL

Fiyat: 11.8 TL

Fiyat: 23.6 TL

Fiyat: 35.4 TL

Fiyat: 59 TL

Fiyat: 94.4 TL

Fiyat: 118 TL

JoyPara Nasıl Yüklenir

  1. bill.joygame.com/ hesabınıza giriş yapın. Joypara Yükle ’ye tıklayınız.
  2. İlerleyen sayfada E-pin aktif et ’e tıklayınız.
  3. E-pin kodunu kutucuğa girerek Gönder ’e tıklayınız.
  4. Sol kategoriden JP’leri çevir’e tıklayın.
  5. S2’i seçip Çevirilecek JP sekmesini seçip Çevir e tıklayınız.

 

Joypara’nız yüklendi.

 

 

Oyun Hakkında

Dünya’ya karanlık bulutlar çökmüştü. Büyücü Rooman, bir kehanette bulundu: ‘Büyü gücü yüklü kuyruklu yıldız Alcon, dünyayı etkisi altına alacak!’ dedi ve Alcon’ un rotasını takip etti. Alcon, Kıtanın büyük arazisi ‘Roperd’’e doğru yönelmişti. Dünya, Alcon’ un gücünü hissetmeye başlamıştı. Canavarların hepsi bir grupta toplanarak, saldırıya geçti. Rooman, ittifak içinde olduğu diğer 3 ülkenin birlikleri ile Alcon’a karşı savaş açtı. Rooman ve diğer büyücüler Alcon’ u tamamen yok etmek için büyülerini birleştirdiler ve hayatlarını feda ederek Alcon’ un gücünü kırdılar. Alcon patlayarak paramparça oldu ve birçok ufak parçaya bölündü. Araziye saçılan parçaların birbirlerini tekrar birleşmek üzere çekmeye başladığını farkettiler, ve Alcon parçacıklarının hepsini araziden toplayıp, yeraltının derinliklerine saklamaya karar verip gömdüler.

Yaklaşık 1000 yıl sonra Cane adlı bir adam cinayet suçundan yeraltında bir hapishaneye atıldı ve hapisten kaçmak için toprağı kazarken Rooman’ ın eşsiz başarılarının sırlarını ve bazı uyarılarının anlatıldığı kocaman bir kapıyı keşfetti. Cane kapıyı açtı ve burada mühürlü parçalar buldu. Parçaların parlaklığından çok etkilendi ve yaklaşmaya başladı. Alcon kendisini yeniden canlandırmak üzereydi. 

Cane, Dünyadan nefret eder ve kendisine itaat etmeyen herkesi ve her şeyi yok ediyordu.. Ve korkulan oldu! Artık Dünya yeni bir sorunla karşı karşıyaydı. Geri kalan tüm ülkeler birbirleriyle dayanışma halinde olmak ve güçlerini birleştirmek zorundaydılar. Bu süreçte gömülü Alcon parçacıklarının güçlerini keşfettiler. Bu parçacıklara ‘Hücre’ adını verdiler. Bir hücre, 1000 sene önce ki savaşta Alcon’ a yenik düşmüş askerler ve canavarlardan oluşuyordu. Bu hücrelerin taşıdığı eşsiz gücü birkaç insan fark edebildi. Bu hücreler yüksek fiyatlara satılmaya başlandı ama kimse hücrelerin gerçek kimliğini önceden kestiremiyordu. Dünya da yaşayan diğer insanlar de hücrenin varlığının farkına vardılar. Ama en çok Cane’ in bu hücreleri kullanarak kendilerine yeniden savaş açacağından korkuyorlardı.
Bir birinden farklı beş farklı karakter ve beş ayrı mücadele şekli. Hayatta kalmak için doğru strateji belirlemeli ve yolunuzu ona göre çizmelisiniz.
Savaşçı ruhunuz varsa asker, uzun menzilde iyi iseniz okçu, canavarlara karşı acımazsız mücadele etmek için zırh kaplı demirci, doğa üstü güçleri olan bir büyücü ya da çevik ve hızlı bir ninja..

Dünyanın kaderi sizin elinizde...

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo