Rising Cities

Rising Cities


Fiyat: 1.49 TL

Fiyat: 5.88 TL

Fiyat: 6.48 TL

Fiyat: 10.28 TL

Fiyat: 11.86 TL

Fiyat: 14.88 TL

Fiyat: 15.58 TL

Fiyat: 17.86 TL

Fiyat: 20.86 TL

Fiyat: 23.48 TL

Fiyat: 25.86 TL

Fiyat: 40.86 TL

Fiyat: 49.86 TL

Fiyat: 52.86 TL

Fiyat: 59.86 TL

Fiyat: 61.86 TL

Fiyat: 67.86 TL

Fiyat: 89.86 TL

Fiyat: 298.86 TL

Fiyat: 328.86 TL

Oyun Hakkında

 

Rising Cities – Şehir planlama simülasyonu

 

Kendi şehrini kur ve halkının belediye başkanı ol. Şehrinin büyümesini ve kent bankasının kalkınmasını sağlayacak en iyi stratejiyi geliştir. 

Rising Cities tarayıcı oyunu, stratejik hesaplama ve planlama becerisi gerektirir. Belediye başkanlığına lâyık olduğunu göster ve şehrin gelişmesini sağlayacak gereklerle başa çık. Ülkenin ormanlık ve çayırlık bir bölgesini bayındır bir metropole dönüştürmek, geçimini ve idaresini sağlamak senin görevin. Bir inşaat oyunu olan Rising Cities, modern strateji oyunlarının bütün öğelerini barındırır: uzun vadeli ve ileriye dönük planlama yap! 

Şehrini yönet ve vatandaşlarının refahını gözet. Şehrin sakinleri için evler yap, kira ve vergi topla, şehirdeki vatandaşların mal ve eşya ihtiyaçlarını karşıla. Şehrin vatandaşlar için hâlâ cazip bir yer mi? İhtiyaçları olan her şeyi bulabiliyorlar mı? İyi bir belediye başkanı, stokları yeterli seviyede tutarak, yeterli yeşil alan ve boş zaman etkinliğine uygun tesisler sunarak vatandaşlarının memnun kalmasını sağlar. 

Endüstrisiz ekonomi olmaz.

İnşaat için elbette hammaddeler gerekir. Endüstri tesislerinin kurulacağı uygun yerleri bul. Ne var ki kimse bir termik enerji santralinin yanı başında oturmak istemez. Bütün yararları birleştirebilmek için, konutlarla yeşil alanlar, endüstri ve ticaret arasındaki dengeyi sağla. 

Tutumlu davran ve şehrin için en iyi yatırımlara karar ver. İyi bir altyapı düzeni kur. Üretilen mallarla ticaret yap veya pazar yerinden eksik malzemeleri satın al. Açıkgöz ol ve akıllıca taktikler uygula. Kaynaklarını verimli bir şekilde kullan ve refaha ulaşmak için doğru kararlar ver. Bu anlamda Rising Cities, zeki stratejistler ve iyi birer stratejist olmak isteyenler için bir ekonomi simülasyonudur. 

Rising Cities’i arkadaşlarınla birlikte birden çok oyunculu olarak da oynayabilirsin. En iyi şehri kim kuruyor, kimin vatandaşları en mutlu, kimin depoları daha dolu, kim en çok kaynağa sahip? Öteki belediye başkanlarıyla ticari ilişkiler kur ve şehrini refaha ve zenginliğe kavuştur. Belediye başkanı sensin ve şehrin için en iyisinin ne olduğuna sadece sen karar verirsin.

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo