Pirate Storm


E-Pin Nasıl Yüklenir

 

https://tr.piratestorm.com sitesinden hesabınızla login olunuz ve ödeme bölümüne tıklayınız.

 

 

 

istediğimiz ürünü seçip, epin yöntemi ile ödeme seçeneğine tıklayınız.

 

 

Açılan e-pin sayfasına satın almış olduğunuz kodu giriniz.

 

 

Elmasınız başarı ile yüklendi.

ByNoGame iyi oyunlar diler.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

DİKKAT!

 

NOT: Eğer almış olduğunuz E-Pin değeri, oyun içerisinde alacağınız ürünün fiyatından yüksek ise, kalan miktar E-Pin kodunuza geri aktarılır.
Örneğin, 10 Liralık bir E-Pin ile 5 Liralık Uridium alırsanız, geri kalan 5 Lira E-Pin kodunuza kalacaktır ve aynı kodu daha sonra 5 liralık bir başka alışveriş için kullanabilirsiniz. Resimli örneğini aşağıda bulabilirsiniz;

 

 

Eğer almış olduğunuz E-Pin miktarı, oyun içerisinde alacağınız ürünün fiyatından az ise, yükleme ekranında E-Pin’inizi girdikten sonra yeni bir E-Pin girmeniz için bir satır daha açılacaktır. Bu satıra eksik kalan miktar değerinde bir başka E-Pin yazarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

ByNoGame,  iyi oyunlar diler.

 

 

 

 

Oyun Hakkında

 Korsan Oyunu Pirate Storm! 
Artık işe koyulmanın vakti geldi. Eski zamanlardan gelen bir korsan macerasının keyfine var.
  
İnternet üzerinde kendi deniz seferini başlat! Zıpkınları ger ve dev deniz canavarlarını balık yemine dönüştür. Rakibini denizin dibine göm ve gönderdiğin güllelerin gücünü ona göster. Geriye yalnızca bir enkaz parçası kalıncaya kadar onları ateşe tut! Altın ve zafere giden yolda Pirate Storm korsanları için her yol mübah.

İstersen bilgisayarla, istersen gerçek rakiplerle savaş. Pirate Storm korsan oyunuyla etrafında yaşanan macera gözündeki korsan bantını yerinden hoplatacak!


Korsan oyunu Pirate Storm’da yelkenler fora; acemi bir denizci olarak yola koyul ve denizlerde adını duyur. Denizlerde terör estiren korkutucu bir korsana dönüşünceye kadar sürekli mücadele et ve ününü artır.

Topları ateşle! Pirate Storm, sürekli maceranın yaşandığı acımasız bir online korsan oyunu!

7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo