Aion Online

Aion Online


 

En iyi fiyatlarla ByNoGame’den Aion Coins satın al, Aion’un birbirinden fantastik maceralarla dolu dünyasına katıl!

Katsuro E-Pin Nasıl Yüklenir

 

 1. Oyunun sitesine üye girişi yaptıktan sonra sol üst taraftaki "Kuyumcu"a tıklayınız.

 2. Yeşim Taşı Sipariş Et’e tıkladıktan sonra açılan sayfada "E-pin"e tıklayınız.

 3. Açılan sayfada "Kupon Kodu" kısmına aldığınız e-pin’i aradaki "-" ler ile birlikte giriniz. Kopyala-Yapıştır yapabilirsiniz.

 4. "Kupon kodunu kontrol et" tuşuna basınız.

 5. Son olarak onay istenirse onu da veriniz.

 6. Oyundan çıkıp girdiğinizde ürünün hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz. 

   ByNoGame®  iyi Oyunlar Diler.

 

Oyun Hakkında

Poeta’da çok eskiden kapanmış bir boyut kapısı Balaurlar tarafından tekrar açılmaya çalışılmakta. Balaurlar bu sayede Poeta’yı ele geçirebilecekler. Elyo ve Asmodian birlikleri Balaur gemisi Dredgion’u yok etmek için ve Balaurların planlarını bozup Poeta’yı kurtarmaya çalışacakken...

Elyo ve Asmodian’lar, gezegeni bir arada tutan Sonsuzluk Kulesi’ni korumaktan sorumlu tek bir kutsal ırkın üyeleriydi. Kulenin yok edilmesi üzerine iki grup birbirine düşman olmuşlar ve kulenin yok edilmesini diğer tarafın suçu saymışlardı. İki ırk da büyük bir nefret, öc alma isteği ile can düşmanları olmuşlar ve karşı tarafı cezalandırmak için ant içmişlerdi.
 
Sonsuzluk Kulesi felaketinden sonra, Atreia gezegeni ikiye ayrıldı. Böylece iki ırk da birbirinden ayrıldı. Melek gibi kanatları olan, iyi ve saf görünümlü Elyos ırkı. Onlar dünyanın alt kısmında, bol güneş ışığı alan, bol bitkiye sahip ve harika manzaraları olan Elysea’da yaşıyorlardı. Diğeri ise, cesur ve dayanıklı bir ırk olan Asmodianlardı. Umutsuz ve karanlık bir dünyaya sürüklenmişlerdi. Asmodianlar, karanlık dünyalarına gömüldükçe, vücutları değişmeye başladı. Karanlıkta derileri soldu, gözleri karanlığa alıştıkça dünya dışı bir parıltı halini aldılar.
Elyolar, ruhsuz yaşamlı iyi olan her şeyi yok etmeye güdümlü. Kutsal ve saf görünüşlerine kanmayın, solgun yüzlerinin arkasında karanlık vardır.
 
Şimdi iki ırk hem birbirine hem Balaur’a karşı mücadele veriyor.
Verilen görevleri yerine getirmek, sınırlı ve şartlı zindanlardaki heyecanlı mücadeleleri kazanmak. 
 
Hayatınızın savaşları için bu dünya sizi bekliyor.
7 kama 24 Çevrimiçi
chat head logo