Fortnite

 

V-Papel yalnizca PC & MAC platformunda ve sadece Türkiye’de geçerlidir. Başlangıç paketini bir hesap sadece bir defa kullanabilir.

Adı Jeton Fiyat Satın al Miktar
Başlangıç Paketi V5 Kobalt (Kostüm+Sırt çantası + 600 V-Papel Hediye) Başlangıç Paketi V5 Kobalt (Kostüm+Sırt çantası + 600 V-Papel Hediye) Bir hesap sadece bir defa kullanabilir. 1 15 TL
Derin Dondurucu (Kostüm + sırt süsü+ toplama aleti + paraşüt ve 1.000 V-Papel Hediyeli) Derin Dondurucu (Kostüm + sırt süsü+ toplama aleti + paraşüt ve 1.000 V-Papel Hediyeli) Bir hesap sadece bir defa kullanabilir. Geçerlilik Tarihi: 28.02.2019 2 90 TL Ürünün satışı geçici olarak sağlanamıyor
1.000 V-Papel 1.000 V-Papel Fortnite V-Papel Epin (Sadece PC & MAC platformunda geçerlidir.) 1 30 TL
2.500 V-Papel + 300 Bonus 2.500 V-Papel + 300 Bonus Fortnite V-Papel Epin (Sadece PC & MAC platformunda geçerlidir.) 2 75 TL
4.000 V-Papel + 1.000 Bonus 4.000 V-Papel + 1.000 Bonus Fortnite V-Papel Epin (Sadece PC & MAC platformunda geçerlidir.) 3 120 TL
10.000 V-Papel + 3500 Bonus 10.000 V-Papel + 3500 Bonus Fortnite V-Papel Epin (Sadece PC & MAC platformunda geçerlidir.) 6 300 TL

KOBALT

BAŞLANGIÇ PAKETİ V5

 

 

Başlangıç Paketi V5 ’’Kobalt’’ Geldi!

Kobalt kostümü, sırt çantası ve 600 V-Papel ile store a konan başlangıç paketi için geç kalmayın.

 

SATIN ALMA ve ETKİNLEŞTİRME

V-PAPEL NEDİR?

V-Papel, Battle Royale PvP modunda harcanabilen oyun içi para birimidir. Battle Royale’de Kahramanın için yeni özelleştirme öğeleri, planör veya kazma satın alabilirsin. 

Not: Öğeler Battle Royale modu ve Save The World hikaye modu arasında aktarılamaz.


SATIN ALINAN ÜRÜN FARKLI OYUN KONSOLLARINDA KULLANILAMAZ.

V-PAPEL NASIL ETKİNLEŞTİRİLİR?

V_PAPEL ETKİNLEŞTİRMEK

 

SEZON 7

Gizemli buz dağının adaya çarpmasıyla, 7. Sezon başladı! Kış mevsimi Fortnite haritasına keşfedilecek bir sürü yenilik getirdi.

Yeni Çelik Halatlar ile yüksek yerlere kolayca inip çıkabileceksin. Soğuktan ürpermek, heyecandan tir tir titremek isteyenleri, yeni Puslu Pist konumunda ve Keşif karakollarında bulunan yepyeni Fırtınakanat uçakları bekliyor!

Unutma, gökler senin! Gezilecek bir sürü yer, açığa çıkarılacak bir sürü sır var. O yüzden sakın donup kalma!

 

Yeni bir sezon ayrıca yepyeni bir Savaş Bileti demek. 100’den fazla yeni ve özel ödül açılmayı bekliyor.

Üstelik fiyatı hâlâ 950 V-Papel. Bu sezon Savaş Bileti’ni alır almaz, seviye atladıkça yeni tarzlarını açabileceğin Kutup Dağcısı ve Karakulak adlı ilerlemeli kıyafetlere sahip olacaksın.
Ayrıca yeni bir kozmetik içerik çeşidi ekledik: Kaplamalar! Kaplamalar sayesinde silahlarına ve araçlarına yeni görünümler verip en sevdiğin kıyafetlerinle uyumlu hale getirebilirsin.
Savaş Bileti sahipleri aynı zamanda, Senin Alanın modundaki özel adalarına erken erişim hakkı kazanacaklar. Bu adaya arkadaşlarınla girip rüyalarındaki Fortnite’ı inşa edebilirsin.

Epic Games Ekibi bu kış küçük bir tatile çıkacak, dolayısıyla 7. Sezon iki hafta uzatılarak 28 Şubat tarihinde sona erecek.

Verdiğimiz bu ara esnasında, yeni güncellemeler gelerek oyuna yeni eşyalar ve görevler ekleyecek. Ayrıca, yılbaşından hemen önce yeni sürprizlerle karşılaşabilirsin!

KARDAN ADAM

Sinsi Kardan Adam

Bir dakika ya, şu kardan adam az önce daha uzakta değil miydi?

Şirin ve zararsız görünen bir kardan adam olarak haritada sinsice ilerleyin ve rakiplerinizi korkutmanın yeni yollarını deneyin.

Aynı zamanda 100 canı ile bir zırh görevi gören kardan ama kostümü artık mağazada!

7 24 çevrimiçi Size nasıl yardımcı olabiliriz?