Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Sponsorluklarımız   FreeStyle Session TURKEY (Balkan / Middle East Qualifier) SONUÇLANDI 

Turkiye, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Arnavutluk, Kıbrıs, Bosna Hersek, Sırbistan ve bütün orta doğu ülkelerindeki En İyi B-Boys ve B-Girlsler ekibini ve ülkesini temsil etmek için kasımda Japonya Uluslararası Freestyle Session Finalinde battle atacaklar. 


Jüriler:

Cros 1 (Freestyle Session / Armory

Mouse (Floor Gangz)

Reveal (Rock Force Crew)

Shaq (Style Crax/PRGRSSV PHIRADZ
Sunucular:

Alvin (Voodoo West Crew)

Dazo (Freestyle Turkey Crew )

 

DJ´s:

Skeme Richards (Rock Steady Crew) USA

Iron Fist (Style Attack) Turkey


-----------

31 Mart Pazar günü düzenlenen Freestyle Session Turkey etkinliğinde yaşananlar gerçek anlamda saygı ve kardeşlik çerçevesi içerisindeydi. Gerek türkiyedeki dançılar olsun, gerekse yutk dışından gelen danşçılar hepsi muhteşem şovlarını gösterdiler. Hepsi kazanmayı isterdi fakat onlar için önemli olan bu yarışmada yer almaktı. Kazananlar "Japonya Uluslararası Freestyle Session Finalinde" yeteneklerini gösterecekler.Bu da demek oluyor ki Japonya da seçilen en iyi 8 takım diğer ülkelerdeki en iyi 8 takım ile battle atacaklar.Battle Sonunda Freestyle Session kazananı belli olacak.

  

Freestyle Session Turkey Kazananı: Extraordinary Crew Voodoo West Crew vs Extraordinary Crew (3vs3 Final Battle)


 

 

-------------------------------

Tarık ERKUŞTANLAR (bboy dazo)

Oldskool Never Die

Ben Öncelikle Alvin Hasan Özdemir, Ersin Çavuş, Veli Cavus, Ozan Kmr Ay, Aydan Uysal, Mehmed Arzm, Ahmed Aktaş, Turbil Süleyman, Boogaloo Ra, Can Kayacan, Muhittin Özdemir ve Burak Soysal a Teşekkürü Bir Borç Bilirim ve Minnettarlığımı Bir Kez Daha Burdan Belirtmek isterim.

Yarışma da Bütün Türk Gruplarına ve Dansçı Arkadaşlarıma Teker Teker Teşekkürlerimi iletiyorum o Gün Orda Muhteşem Sabırlarından Saygılarından ve Muhteşem Tavırlarından Dolayı Kutlarım ve Bizleri Diğer Ülkelerden Katılan Dansçılara Karşı Örnek Davranışları ile Yüceltikleri için de Minnettar Olduğumu Belirtmek isterim.

Ben Türkiyedeki Dansçıları Hiç Bu Kadar Heyecanlı,Hazırlanmış ve Yüksek Seviyede Dans Ederken Görmemiştim,ve Battle ları izlerken Bütün Dansçı Arkadaşlarımla Gurur Duydum İYİ Kİ O GÜN VARDINIZ EMEĞİNİZE SAĞLIK YÜREĞİNİZE SAĞLIK.


-------------------------------------

  


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek