Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Phantomers Haberleri   Phantomers Kapalı Beta Süreci 30 Haziran’a Uzatıldı! Phantomers’da Kapalı Beta Süreci Uzatıldı!

Yayıncılığını NTT Game’in üstlendiği Phantomers’da Kapalı Beta heyecanı devam ediyor. Ramazan döneminin başlaması ve Üniversite sınavlarının sona ermesi ile birlikte Phantomers’ı denemek isteyen oyunseverlerin isteği doğrultusunda NTT Game, Kapalı Beta sürecini 21 Haziran’dan 30 Haziran’a uzattı.

Sürecin uzatılması ile birlikte Kapalı Beta’ya katılım için istenen beta key aktivasyonunu kaldıran NTT Game adına sürecin şimdiden başarıya ulaştığını söyleyebiliriz. Oyunun optimizasyonu sebebiyle yaşanan kasma sorununu Kapalı Beta sürecinde yapılan yama ile %80 oranında giderildiği bildirilen Phantomers’da yapımcı Dream Execution, oranı %100’e çıkarmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Kapalı Beta’ya katılan oyuncuların Phantomers’dan genel olarak memnun oldukları aşikar. Bakalım Phantomers tam sürüme geçtiğinde oyunseverlerin MMOFPS ihtiyacını giderebilecek mi?

Phantomers teaser sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Phantomers ürünlerini ByNoGame kalitesiyle buradan satın alabilirsiniz!

ByNoGame İyi Oyunlar Diler!  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek