Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Phantomers Haberleri   Phantomers Geliyor 

NTTGame’in Yeni Oyunu Phantomers Geliyor!
Kore merkezli oyun geliştiricisi Dream Execution tarafından kendi ürettikleri Jindo oyun motoru ile geliştirilen Phantomers, askeri içeriğe sahip free2play MMOFPS oyunudur. Geliştirilme süreci devam eden oyunun, Knight Online ile önemli bir başarı elde eden NTTGame tarafından 2015 yılı içerisinde Türkçe dil desteğiyle birlikte oyun severler ile buluşması beklenmektedir.

Phantomers‘ta rifleman, sniper, pointman, engineer ve destroyer olmak üzere her birinin farklı özel yeteneği ve silahı bulunan 5 ayrı karakter sınıfı yer almaktadır. Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan oyunda karakterlerin ana silahları dışında drone, mayın, nöbetçi silah gibi haritaya konumlandırılabilen ve düşmanın menzile girmesiyle kendiliğinden devreye giren gelişmiş savaş araçları da bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile tekrar kullanılabilen bu araçlar kritik bölgelere yerleştirilerek rakip takıma karşı taktiksel üstünlük sağlanabilir.

Çeşitli ortamların işlendiği toplam 13 değişik haritayla gelmesi beklenen Phantomers‘ın farklı haritalarda oynanabilen 5 ayrı oyun modu bulunmaktadır. Team Deatchmatch, Seacrh and Destroy, Free for All, Domination ve Headquarter adındaki bu modlardan dilediğinizi seçerek takım oyunuyla rakiplerinizi alt edebilir, hedefi yok ederek puan kazanabilir ya da tek başınıza yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Üzerinizde iki büyük silah ve iki adet bomba taşıyabildiğiniz Phantomers’ta karakterinizin yürüme ve koşma hızı elinizdeki silahın ağırlığına göre değişiklik göstermektedir.

Oyuna kaydolmak ve daha fazla bilgiye sahip olmak için tıklayın.

Phantomers E-Pin’leri yakında ByNoGame’de! Phantomers Epin sayfası için tıklayın:ByNoGame, İyi Oyunlar Diler!

ByNoGame Canlı Destek