Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Phantomers Haberleri   Phantomers FGT Açılıyor! Phantomers FGT Açılıyor!

Beklenen gün geldi çattı ve Phantomers FGT süresince siz sevgili oyunseverlerin hizmetinde olacak. Öncelikle belirtmek isteriz ki, FGT (Focus Group Testing) süresince kullanıcılarımız oyunun en ham hali ile karşılaşacaklar. Türkçe çeviriler Kapalı veya Açık Beta ile beraber oyuna eklenecektir. Test süresince sizlerden beklediğimiz, oyunun açık olduğu saatler içinde oyunu mümkün olduğunca farklı haritalarda farklı modlarda oynamanız ve bulduğunuz hata ve açıkları bizlere bildirmenizdir.
Hata ve öneri paylaşımı için destek@bynogame.com adresine mail gönderebilir ya da bu konunun altına yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

FGT’ de sizleri bekleyen sürprizler ise şöyle;

  1. Oyuna giriş yaptıktan sonra tüm oyuncularımızın hesaplarına 10.000.000 Gold ve 5.000 Elmas gönderilecektir. Gold ve Elmaslar ile silahları, karakterleri ve ek özellikleri açarak deneyebileceksiniz.
  2. FGT’ye katılan tüm oyuncularımız oluşturdukları karakterlerin isimlerini tam sürümde de kullanabilecekler. Böylelikle FGT’ye katılan oyuncularımız şimdiden karakter isimlerini belirleyebilecekler!
  3. FGT’ye katılan tüm oyuncularımıza tüm sürümde kullanabilecekleri sürpriz silah ödülü gönderilecek.
  4. Resmi forum üzerinde sadece FGT kullanıcılarının görülebileceği şekilde oluşturulacak FGT bölümünde, bizlere en fazla katkı sağlayan, geri bildirimde bulunan oyuncularımız arasında yapılacak çekiliş ile Gaming Set (Keyboard, Mouse, Kulaklık) hediye edilecektir!
  5. Forum müdavimleri bu ödül tam sizlere göre! FGT süresince en yüksek Head Shot oranına sahip oyuncumuz resmi forumda "Head Hunter" unvanını alacaktır. Örnek resme buradan ulaşabilirsiniz.
  6. Sadece tek bir unvan mı vereceğiz? Hayır, FGT boyunca en fazla geri bildirimle bize katkı sağlayan 10 oyuncumuza "FGT Specialist" unvanı verilecektir! Örnek resme buradan ulaşabilirsiniz.
  7. FGT boyunca en yüksek EXP oranını elde eden 5 oyuncumuza market açıldığında kullanabilecekleri 3200 Npoint Coupon gönderilecektir!

                            NOT 1: Phantomers FGT giriş kodlarınız için ByNoGame üyeliğinizle canlı desteğimize yazmanız yeterlidir. 
NOT 2: Phantomers oyununu http://phantomers.nttgame.com linkinden indirebilirsiniz.

                 21-24 Mayıs tarihleri arasında saat 14:00 - 23:00 arasında PHANTOMERS FGT KEY verilmeye devam edilecektir.


ByNoGame, Hızlı ve Güvenli.

ByNoGame Canlı Destek