Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Phantomers Haberleri   Phantomers Dereceli Maç Sistemi Geliyor! 

Dereceli Maç Sistemi 22 Eylül’de Geliyor!


Yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers günden güne gelişmeye devam ediyor. Oyunun eksik içeriklerini tamamlama adına çalışmalarını hızla sürdüren Phantomers ekibi, oyuncularının en çok beklediği içeriklerden olan Dereceli Maç Sistemi’nin 22 Eylül tarihinde oyuna ekleneceğini açıkladı.

Phantomers’a yepyeni bir soluk getirecek olan Dereceli Maç Sistemi ile birlikte oyuncular, yaptıkları mücadelelerin sonucuna göre dereceli puanı toplayarak zorluk seviyesine göre ayrılmış 5 farklı ligin zirvesine çıkmaya çalışacaklar. Oyuncular ister tek başlarına, ister arkadaşları ile takım kurarak mücadelelere katılabilecekler. Karşılaşmaların sonuçlarına göre de oyuncuların dereceli puanları azalacak veya yükselecek.

Dereceli Maç Sistemi’nde toplamda 5 farklı lig ve her lige özel 3 farklı derece bulunuyor. Bulunduğunuz ligin 1. derecesine ulaştığınızda yapacağınız mücadeleler bir sonraki lige ulaşmak adına olacak.

Ayrıca yeni içerik ile birlikte Dereceli Maç Sistemine özel istatistik sayfası da oyuna ekleniyor. Bu sayfada oyuncular dereceli maçlarındaki K/D, Asist, Oynanan/Kazanılan Maç gibi istatistiklerini görüntüleyebilecekler.

Dereceli Maç Sistemi’nin yanında sizlere güzel bir haberimiz daha var! Oyuncuların heyecanla beklediği Phantomers Türkçe seslendirmeleri yine 22 Eylül tarihinde oyuna ekleniyor. Phantomers Türkçe seslendirmelerini kimlerin üstlendiğini soracaklara cevabı hemen verelim; usta yönetmen ve oyuncu Ezel Akay ile ünlü tiyatrocu ve oyuncu Selen Seyven. Böylesine usta isimlerin seslerini Phantomers’ta duymanın oldukça güzel bir his uyandıracağı kanaatindeyiz.
Son olarak 22 Eylül tarihi itibarıyla yepyeni bir Bul ve Yok Et haritası da Phantomers’ta yerini alıyor. Yeni eklenecek olan Cadoro haritası oyunculara, oyunu kazanmak adına çeşitli stratejiler hazırlama fırsatı sunacak.

22 Eylül’den sonra da Phantomers’ta yeni ve eğlenceli içerikler gelmeye devam edecek gibi duruyor. MMOFPS oyunu Phantomers’ı denemek isteyenlere duyurulur.
  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek