Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Phantomers Haberleri   Phantomers Bomba Gibi Geliyor!  

Phantomers Bomba Gibi Geliyor!


NTTGame’in yayıncılığını üstlendiği MMOFPS oyunu Phantomers, tam sürüm öncesinde birbirinden önemli güncellemeler almaya devam ediyor. Haziran ayı içerisinde tam sürüme geçmesi planlanan oyunda son 2 hafta içerisinde oyuncularının istekleri doğrultusunda oyuna birçok içerik eklendi. İşte bunlardan bazıları;

*Rütbe Sistemi
*Yerden Silah Alma
*Odadan Atma Oylaması
*Günlük Görev Güncellemesi

Bunlarla birlikte oyun içerisinde yer alan hataların büyük bir kısmı da giderildi.
Oyunda güncellemelerin yanı sıra Phantomers ekibi ülkemizde coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı için de birbirinden güzel içerikler ve etkinlikler hazırladı.
23 Nisan etkinlikleri kapsamında Phantomers’a giriş yapan oyuncular Türk bayraklı silahların sahibi olacaklar. Ayrıca Phantomers arka plan görseli de 23 Nisan’a özel olarak tasarlandı ve değiştirildi.


Aynı şekilde 1 Mayıs İşçi Bayramı için de özel hazırlıklar yapan ekip, İşçi bayramını temsilen yeni bir karakteri ve yakın dövüş silahı olarak kullanılacak olan ingiliz anahtarını oyuna ekleyecek. Oyuncular 1 Mayıs günü Phantomers’a giriş yaparak hem yeni karakteri hem de ingiliz anahtarını 15 gün boyunca kullanma hakkına sahip olacaklar.


 Phantomers’da yakın tarihte oyunda yapılacak güncellemeler de şu ana kadar yapılanlar kadar ilgi çekiyor. Bu güncellemeler arasında Phantomers oyuncularının heyecanla beklediği optimizasyon çalışması da yer alıyor. Bazı oyuncuların Phantomers oynarken yaşadığı kasma sorununun 28 Nisan tarihli yapılacak sunucu bakımı ile birlikte yüksek oranda çözülmesi bekleniyor. Optimizasyon ile birlikte oyuncuların Bul ve Yok Et modu için yeni bir harita beklentisi ve Phantomers’da büyük bir harita isteği 28 Nisan’da ki sunucu bakımı ile birlikte karşılanıyor. 

İşte yeni gelecek olan Phantomers haritası; Tower.


Şu ana kadar yapılan ve yapılacak çalışmalara bakıldığında Phantomers’ın bomba gibi geldiğini söylememiz yanlış olmaz. İnanıyoruz ki eklenecek içerikler tamamlanıp, gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra da Phantomers Klan Turnuvası haberlerini sizlerle paylaşacağımızdan hiçbir şüphemiz yok.   Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek