Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Kampanyalar   ByNoGame İninal Gamex Kampanyası 

GameX boyunca daha çok oyun oyna diye, ByNoGame’den yapacağın 40 TL ve üzeri harcamaya 10 BNG hediye!

Ödeme yapmak için hemen linke tıklayınız : https://www.bynogame.com/ininal

 ● Kampanya 14 Eylül 2017 ve 17 Eylül 2017 tarihleri arasında Bynogame.com üzerinden ininal ödemesi yaparak tek seferde 40 TL ve üzeri tutarda bakiye yükleyen kullanıcılar için geçerli olup, bu kullanıcıların ilgili hesaplarına 10 TL değerinde site bakiyesi yüklenecektir.

 ● Kazanılan bakiyeler kullanıcıların hesaplarına anında yüklenecektir.

 ● Kampanya boyunca kazanılacak en fazla site bakiyesi 10 TL değerindedir (1 kişi en fazla 1 kere faydalanabilir). BNG kodu herhangi bir şekilde nakite dönüştürülemez, iade talep edilemez.

● Kampanya boyunca toplam 4.000 tekil kişi kampanyamızdan faydalanacaktır. Bakiyeler üye işyerine ait alt limitlerle sınırlıdır. Bu yüzden elinizi çabuk tutun, yoksa üzülürsünüz!

● ininal ve ByNoGame herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

● Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi 10 TL değerinde BNG kazanamayacaklardır.

● Yüklenmeyen bakiyeler için alışveriş yaptığınız üye işyerimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından taraflar sorumlu tutulamaz.

● Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.  Yorumlar

2 Ramazan Gül 17.09.2017 11:49
kampaya kişi sayısı bitmiş midir ???
1 Adem Armut 16.09.2017 19:38
17 Eylül 2017 saat gece 00:00 yani tam 18 Eylül 2017 bitiyo demi

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek