Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    E-Spor   Türkiye Büyük Finali’ne Yaklaşırken League of Legends 

League of Legends Türkiye sunucusunun açılışının 2. yılına yaklaştığımız şu günlerde bizi çok daha büyük heyecanlar bekliyor. Türkiye’nin göreceği en büyük E-Spor organizasyonu olan Türkiye Büyük Final’i İstanbul Ülker Arena stadında gerçekleşecek. 112.500TL’lik nakit ödülün yanında, sponsorluk ödülleri, etkinlikler, eğlenceler ve sınırsız hediyeler dağıtılacak. 


Kulağa hala inanılmaz geliyor değil mi ? Bir bilgisayar oyununun bu derece ilgi görmesi ve karşılığını hak eden oyunculara veriyor olması gerçekten mutluluk verici.
 

 

 

 

 

 

Peki nedir bu League of Legends ?

Bu konuda sizlere Riot Games’in kendi sayfasındaki tanımını sizlere aktarmak istiyoruz.

“League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.“

League of Legends şu anda MOBA ( MultiPlayer Online Battle Arena ) oyun türünün lideri konumundadır.  Bunun başlıca sebepleri ise oyunun kolay anlaşılabilir, sürekli güncellenen, her kitleye hitap eden ve oyuncuya hak ettiği karşılığı veren bir yapıda olmasıdır diyebiliriz.

Oyunu oynadıkça kendinizi ve hesabınızı geliştirebileceğiniz İtibar Puanları toplayabildiğiniz gibi hem eğlencenizi, hem de zevkinizi artırabileceğiniz Riot Puanları bulunmaktadır. Bu Riot Puanları ile daha hızlı seviye atlayabilir, birbirinden güzel kostümlerin sahibi olabilir, şampiyonları satın alabilir ve kendinizi geliştirmek için önemli bir avantaj sahibi olabilirsiniz.

Riot Puanı (RP) almak için ise en hızlı ve en güvenli adresiniz, ByNoGame’dir. http://www.bynogame.com/League-Of-Legends-Riot-Points/Turkey-Riot-Pin


League of Legends oyununda ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz gibi, günümüzde gerçek bir spor olarak görülmeye başlanan bu alanda profesyonel bir lisanslı sporcu olabilirsiniz.

Dünyanın en büyük çevrimiçi oyun topluluğuna sahip olan League of Legends ,  yaklaşık 2 yıl önce yapımcı şirketi Riot Games’in İstanbul’a ofis açmasıyla birlikte Türkiye piyasasına da hızla adım attı. İstanbul’a açtıkları ofisin ardından Riot Games Türkiye ekibi durduraksız çalışarak ve bütün ülkeyi gezerek League of Legends oyununun günümüzdeki büyüklüğüne ulaşmasında önemli bir rol oynadı.

Bu konuda diğer önemli rol oynayanlar ise kesinlikle sürekli çalışan League of Legends oyuncuları oldu. Kurdukları takımlar ile gece gündüz demeden antrenman yaparak kendini geliştiren oyuncular harika ödüllerin sahibi olurken birbirinden güzel arkadaşlıkların da temellerini attılar.


Temmuz ayına yaklaştığımız şu günlerde bizi  12 Temmuz tarihinde olacak Türkiye Büyük Finali bekliyor. Ülkemizde gerçekleşen en büyük E-Spor etkinliği rekoruna imza atacak olan bu etkinlikte boy göstermek isteyen takımlar geçtiğimiz yıl boyunca birbirleriyle mücadele ederek zorlu aşamalardan geçtiler. 

Bu takımların başında elbette bütün mevsim şampiyonalarını birincilikle tamamlayan Dark Passage ByNoGame ekibi yer alarak TBF etkinliğine doğrudan gitmeye hak kazandı.

Geçtiğimiz mevsim şampiyonalarında ;

-Dark Passage ByNoGame
-HWA Gaming
-Team Turquality E-Spor
-Wild Fire
-Atlas E-Spor Takımı
-BPI Gaming Club
-ANT Elektronik Sporlar Klübü
-AWH  Esports Club

gibi takımlar büyük ödüller için yarıştı.  Şimdi de birbirinden güçlü bu takımlar Türkiye’nin en iyisi olmak için 12 Temmuz tarihinde Ülker Arena’da kıyasıya mücadele verecek.


Fakat böylesi bir oyun için hiç bir zaman yerinde saymak gibi bir olasılık yoktur. Bu sebeple Riot Games Türkiye Ofisi önümüzdeki sezon ülkemizde bir ilke daha imza atarak, bu sporu profesyonel bir spor haline getirecek.

Bilgisayar oyunu oynamak için lisanslı oyuncu olmanız gerektiğini ve takımınızın da spor klübü olduğunu hayal edin. Ve bunu meslek olarak yaptığınızı hayal edin. Bir çoğumuzun hayali değil miydi bir zamanlar? Oynayarak, eğlenerek geçimimizi sağlamak. Riot Games bize bu imkanı sunmak istediğini her fırsatta samimiyetle belirtiyor. Oyuncuların artık oyuna bir zaman kaybı değil, bir geçim kaynağı olarak bakmasını istediklerini dile getiriyor. Riot Games’in bu konudaki adımlarını merakla beklerken, önümüzdeki yılların ne kadar heyecanlı geçeceğini düşündükçe işi gücü bırakıp oyun oynayasımız geliyor.

Türkiye Büyük Finali’nde görüşmek üzere, ByNoGame iyi oyunlar diler !

ByNoGame, Hızlı ve Güvenli RP’nin adresi : HEMEN RP AL

ByNoGame Canlı Destek