Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    E-Spor   SuperMassive eSports Kuruldu 


Türkiye’nin Rüya takımı açıklandı!

Uzun zamandır merakla beklenen oluşum nihayet açıklandı. Girişimci İş Adamı kişilikleriyle tanınan Hakan Baş ve Kaan Karamancı ortaklığı ile kurulan yeni takıma eSpor alanındaki desteği deyim yerindeyse Türkiye’de eSporun kurtlarından Onur "Lethilion" Aksu veriyor.

Bünyesinde Aces High zamanından Berke "Thaldrin" Demir ve Beşiktaş E-Spor’da yıldızı parlayan M. Kemal "Dumbledoge" Gökseloğlu gibi 2 yıldızı barındıran takım, orta koridorunu Türkiye’nin yıldız oyuncusu Koray "Naru" Bıçak ile güçlendirdi. Ormancı rolünde geçtiğimiz sezon HWA Gaming bünyesinde başarılı bir sezon geçiren Furkan "Stomaged" Güngör yer alırken, nişancı rolünde ise Danimarkalı oyuncu Nicolaj "Achuuu" Ellesgaard yer alıyor. Ellesgaard’ın oyununa ait pek fazla veri bulunmasa da eSpor severler Lethilion’un yıldızı parlayacak bir oyuncuyu keşfettiğinden edmin.

Yedek kadroda Muhammed "Theokoles" Işık ve Ozan "Honos" Aydoğdu yer alırken, takımın koçluğunu ise Türkiye’nin tecrübeli yıldız oyuncularından Asım "Fabulous" Karakaya üstlenecek. Fab, aynı zamanda üst ve orta koridor için yedek oyuncu konumunda bulunacak.


Güncel E-Spor gelişmelerinden haberdar olmak için ByNoGame’i takipte kalın!  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek