Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Shards of War’da Yeni Sentinel: Pulsar 

Bigpoint, askeri temalı MOBA oyunu Shards of War’dan son sentinel Pulsar! 

"∞" 

Pulsar daha çok hasar ve menzil elde etmek amacıyla şarj edilebilen yıldız enerjisini patlamalar halinde yayarak düşmanlarını belirli bir mesafede tutmak için yeteneklerini kullanan bir saldırı karakteri.

Beceriler

Φ

Her 10 saniyede bir Pulsar’ın bir sonraki yeteneği hiç enerji tüketmez.

 
λ
 Pulsar şarj olarak delici bir patlama gerçekleştirir. Pulsar ne kadar uzun süre şarj olursa hasar ve menzil o kadar büyük olur.
 
π
Pulsar hedef alandaki gerçekliği bükerek bu alandaki tüm düşmanları yavaşlatır ve onlara hasar verir. Hasarın ortasında yer alan düşmanlar ek hasarla karşılaşır ve daha fazla yavaşlar.
 
Δ
Pulsar uzay ve zamanı bükerek hedef konuma sıçrar.
 
Ω
Pulsar gerçeği parçalara ayırır, Setinelin vurduğu ilk düşmana hasar vererek onu hareketsiz bırakan bir dalga gönderir. Kısa bir bekleme sonrasında ilk hedefin çevresindeki tüm düşmanlar da hareketsiz kalır ve hasar alır.
 
Hikaye
 
Pulsar uzun süredir gerçeğin nöbetini tutan, dünyalar çarpışıp yavaş yavaş çatlamaya başladığında ona gözcülük eden bir kozmik muhafız. Ancak karşılaştığı baskı son zamanlarda Pulsar’a çok ağır gelmeye başladı ve muhafız, yıldızların enerjisini kullanarak ve karşısına çıkan herşeyi yok ederek insanoğluna karşı gücünü göstermeye başladı.
 
 
 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek