Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Shards of War’da Yeni Sentinel: Decima 

 

Bigpoint, askeri temalı MOBA oyunu Shards of War’da on altıncı oynanabilir karakter olan Decima’yı duyuruyor. Decima düşmanlarını önceden görerek onları saldırı için işaretleme yoluyla savaş alanını kontrolünde tutan bir destek karakteridir. Uydusu, işaretlenen hedeflere sürekli hasar verir, aynı zamanda müttefiklerine siper olarak onları iyileştirebilir.

Beceriler

Sabah Yıldızı

Decima’nın temel saldırıları onun hedeflerini işaretler. İşaretlenen hedefler Decima’nın uydusu tarafından açığa çıkarılır ve saldırıya maruz kalır. Temel saldırılarla bir defada sadece bir hedef işaretlenebilir.

Şafak Çekici

Decima, kısa bir gecikme sonrasında alandaki tüm düşmanları sersemleten bir şimşek çaktırır.

Röntgen Taraması

Decima, hedef alandaki tüm düşman Sentinelleri işaretler. İşaretlenen hedefler açığa çıkarılır ve Decima’nın uydusunun saldırısına maruz kalır.

Yüksek Çığlık

Decima bir müttefik Sentinel’e kalkan olur. Kalkan etkin olduğu sürece Sentinel’in temel saldırıları düşmanları yavaşlatır ve ek hasar verir.

Işığın Kızı

Decima, tüm müttefik Sentinelleri hedef alanda kaldıkları sürece iyileştirir.

Hikaye

Spiral tarafından antik bir Shard’daki operasyonları gözetmek için gönderilen Decima, bir zamanlar Spiral’in kuruluna hizmet etmek için doğmuş isimsiz bir klondu. Grubu, gizemli bir gücün kuşatması altında kaldığında Decima’nın bağlantısı kesilmiş ve Shard kalıntılarının derinliklerine sürüklenmişti. Orada bir asayı keşfetti ve onunla birlikte, tepesinde sahipsiz bir uydu gibi dönen Sabah Yıldızını. Asayı eline alan Decima bir şimşek patlamasıyla kör oldu. Ama asıl ondan sonra gerçekten görmeye başladı. Shard’da yok edilmeden önce yaşayan her neydiyse, bir krizin geleceğini biliyordu. Işık, bu bilgiyi Decima’ya aktararak ona gerçek hakikati açıkladı. Bu hakikat, gerçeğin varlığını sürdürebilmesi için Decima’nın kendini ölüme atması gerektiğiydi. Gerçeğin yansımaları, sadece Spiral’den doğan klonların değil, tüm Shard muhafızlarının üzerine çöküyor.

Tüm Bigpoint Kuponlarını ByNoGame’den alabilirsiniz. 

ByNoGame İyi Oyunlar Diler!  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek