Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Shards of War’da Yeni Harita – Meridian Gate!  

SHARDS OF WAR’DA YENİ HARİTA: MERIDIAN GATE!

Big Point yeni harita Meridian Gate’i duyurdu. İşte ayrıntılar:

Meridian Gate, Prime Shard’ın merkezinde çok sayıda binanın çatısını içeren bir savaş alanı ve Gemini ile Striker gibi Sentinellerin evi. Bu haritada karargahlar, droitler ve kuleler iki kurumsal rakibin markalarına yakışacak şekilde yeniden tasarlandı: Aether ve Spiral Directive. Amaç değişmemekle birlikte (düşmanların karargahlarını yok etmek) bir dizi yeni oyun mekaniği eklendi.

Pil Droitleri

Maç sırasında her bir takımın karargahı Pil Droitleri adı verilen ek birimler üretecek. Bu droitler ormandaki iki platformdan birine yöneltilmiş bir yol üzerinde seyahat edecek. Düşman takımın Pil Droitlerini yok et, kendi Pil Droitin ise şarj getirecek. Üç şarjı topladığında şu güçlü oyun değiştiriciyi etkinleştirebilirsin: Mekanik Giysi.

Mekanik Giysi

Mekanik Giysiler, oyuncular tarafından kendi karargahlarındaki bir noktadan alınabilir. Bir Mekanik Giysinin içindeki oyuncular tamamen yeni bir beceri kümesine ve Mekanik Giysinin ana silahı olan yıkıcı topa erişim kazanır. Mekanik Giysiler kulelere ekstra hasar verir ve düşman Sentinellerini susturarak silahsız hale getirebilir, böylece takımlara düşman üssünü kuşattıklarında bir avantaj sağlayabilir.

Ufuk çizgisi için savaşın

Pil Droitleri ve Mekanik Giysilerin ikisi de isteğe bağlı hedeflerdir. Bunlarla ne zaman ilgilenileceğine karar verilmesi ve Mekanik Giysinin kilidi açıldıktan sonra ne yapılacağı her bir takımın stratejisinin ana kaidesini oluşturacaktır. Bu, gelecekte neler olacağının bir sonraki hareketinizle belirleneceği yepyeni bir Shard’dır...

♬ ♫ ♪ Etkileşimli Müzik Sistemi ♬ ♫ ♪

Yeni Shards of War haritası için yeni bir dinamik müzik sistemi uygulamaya konuluyor. Müzik, Oyunda olanlara doğrudan ve farklı şekillerde tepki gösterecek. 

HEMEN YENİ HARİTADA OYNAMAYA BAŞLAMAK İÇİN TIKLA!

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek