Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   CS:GO Skin   Key   Destekle   Para Yükle   Haberler   İletişim   Yorum  
 
 Shards of War - Beta Festivali 2-3-4 Eylül! 

Merhaba Shards of War Oyuncuları!

Eylül ayında Shards of War, kendi dilimizde, Türkçe olarak bizlerle olacak. Tabi ki bu geçiş ile beraber Shards of War Turnuvaları, Shards of War Canlı yayınları, videoları ve siz değerli oyuncuları dinç tutacak bir çok diğer etkinlik de aktif olmuş olacak.

2, 3 ve 4 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Beta Festivali etkinliğinde bizleri neler beklediğini kısaca sıralayalım:

1- Yeniçeri 

 Striker karakterine gelecek olan bu yeni Yeniçeri kostümü, bugüne kadar yapılmış Yeniçeri kostüm ve tasarımlarının içerisinde kesinlikle en ilginci. Bu kostümü kazanmak için ise yapmanız gereken 3 gün sürecek Beta Festivali etkinliği boyunca her gün aktif olmanız. -Bu kostümün dükkanda satılmayacağını, sadece bu etkinliğe özel olduğunu da belirtmek isteriz.


 2 - SoW Turnuva

Eylül ayının ilk hafta sonunda, nakit para, oyun içi altın ve daha bir çok ödül dağıtacağımız bir Turnuva düzenliyor olacağız. Siz arkadaşlarınız ile şimdiden anlaşın. Takımınızı kurun, turnuvanın kayıt formunu Eylül’den önce sizlere ulaştırmış olacağız. 


 3- Tüm Sentineller Ücretsiz!

Shards of War Türkiye için özel olarak, beta festivali boyunca tüm sentineller ücretsiz! Bu 3 gün boyunca, deneyebildiğiniz kadar sentinel deneyin ve almak istediklerinizin bir listesini yapın, oyun içi paranızı daha verimli kullanın!


 4- İnternet Cafe Etkinlikleri

4 Eylül’de ise Türkiye genelinde bir çok internet cafede aynı anda etkinlik düzenlenecek. Yakınınızdaki internet cafeye gidin, biz ona daha önce gitmemişsek, bize ulaşmasını rica edin, sizin cafenize de gelelim!


 Shards Of War İle İlgili Aradığınız Her Şey ByNoGame’de!

www.bynogame.com/sow adresinden (7 Günlük Premium XP ve 2000 Altın) kodunuzu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

(Kişi başına 1 adet ile sınırlıdır) 

İyi Oyunlar Dileriz.  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek