Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Seafight – Canavara Giden Yol 

Seafight – Canavara Giden Yol Etkinliği

Her bir haritada oynanabilecek üç yola sahip olan üç tehlikeli Boss Haritasıyla her korsan, Canavara Giden Yol etkinliğinde 13 - 31 Ağustos tarihleri arasında kendine uygun bir şeyler bulacak! Mini oyun sıralamalarının zirvesine tırmanabilen cesur korsanlar günlük olarak harika ödüllere ulaşacak.

Değerli Ruhlar ve Solo’nun Paraları ile sizi ödüllendiren Günlük Görevler, Canavara Giden Yol etkinliğinin tümü boyunca sizi eğlendirecek pek çok etkinliğin bulunmasını sağlayacak. 

Mini oyunlarda en iyi sonuçları elde edebilmenize yardımcı olan Kalp Kırıcı, Balkabağı, Kar ve Kabul Parçalayıcı Cephane gibi çeşitli etkinlik cephaneleri de sunulacaktır. Normal haritalardaki etkinlik NPC’lerine ek hasar verebilmeniz için patlayıcı cephaneler de çok işinize yarayacak. 

Karaborsa, Telemachos gemi tasarımı ve Undine pet’i gibi pek çok klasik Seafight gemisi ve geçen yıllara ait petler dahil en katı kalpli korsanların bile gözlerini yaşartacak mallarla dolup taşacak. Ama bitmedi; patlayıcı cephane, uzun menzilli buff nesneleri, toplar ve macera nesneleri de size zor kazandığınız Parıltılı ve Lanetli Ruhları harcayabileceğiniz yeterli nesneyi sunacak. 

ByNoGame’den Seafight Kuponu Almak İçin Tıklayın!  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek