Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Özel Günler   ByNoGame 23 Nisan’da Gelirini Lösev’e Bağışlıyor (2015) 

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da 23 Nisan günü bütün gelirlerimizi LÖSEV’e bağışlıyoruz.**

23 Nisan günü yapacağınız bütün alışverişler, LÖSEV’e aktarılacak bağışa katkı sağlayacaktır.

Bize gönülden inandığınız ve destek verdiğiniz için bütün kullanıcılarımıza teşekkürü borç biliriz.

23 Nisan 2014 Etkinliğimiz ve bağış detaylarımız için tıklayınız.

 

** ByNoGame bağış toplamıyor, 23 Nisan cirosunu değil, 23 Nisan daki kar tutarını bağışlayacaktır. Bilgilerinize sunarız.
* 24 Nisan günü itibari ile bağış makbuzumuz burada yayınlanacaktır.Bilgilerinize sunarız. 

Bağışımız gerçekleşmiştir. Dekontumuzu aşağıda görebilirsiniz;

 
Lösev Nedir?

1998 yılında Dr.Üstün EZER tarafından kurulmuş Olan Lösev (Ankara Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı) lösemili çocuklara yardımda bulunan ve gereksinimlerini karşılayan bir vakıftır. Türkiye’de ilk lösemili çocuklar hastanesi "Lösante" Ankara’da hizmet vermektedir. Şu an İstanbul, İzmir, Diyarbakır, Bursa ve Antalya’da şubeleri bulunan vakfın bünyesinde 14.000 civarında lösemili çocuk bulunmaktadır. Vakıf,bünyesinde tedavi gören çocukların kolej seviyesinde eğitim alabilmesi için Türkiye’nin ilk Lösemili çocuklar ana ve ilkokulunu açarak alanında bir ilke öncülük etmiştir. 16 Kasım 2008 tarihinde açılan bu okul her yıl 100 lösemili çocuğa parasız eğitim hizmeti vermektedir. 2010 yılında açılan Lösemili Çocuklar Köyü ile de Ankara dışından tedavi için LÖSEV’e başvuran ailelere barınma, kısa süreli konaklama, sosyal hizmetler ve iş imkanları sunulmaktadır.

2012 Yılının sonlarında Ankara İncek’te bulunan 17 dekarlık vakıf arazisinde Türkiye’de yine bir ilk olan Lösemili Çocuklar Kenti yapımına başlanmıştır. Burada ayrıca yetişkin kanser hastalarının da bakılabileceği bir hastane ile lösemili çocukların eğitimlerini tedavi sırasında da sürdürebilmeleri için ek bir okul kompleksi de kurulacaktır. Oyun alanları ile Lösemili Çocuklar Köyü’ndekine benzer, ancak daha yüksek kapasiteli bir otel ve konaklama alanları da bulunacaktır.

Lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenen gençlerin el emeği göz nuru ile ürettikleri ürünler LÖSEV’in Ankara merkezi ve İstanbul bürolarında bulunan ISPANAK (LSV, Lösev Dükkan) mağazalarında sergilenip satılarak ayrıca ek bir gelir elde edilmektedir. Bunun yanında tedavisi sona eren gençler, yine bu mağazalarda ve/veya vakıf bünyesinde işe yerleştirilebilmektedir. Her yıl 26 Mayıs - 1 Haziran Tarihleri arası LÖSEV öncülüğünde tüm dünyadan lösemili çocukların katılımıyla "Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası" kutlanmaktadır. 


23 Nisan neden özel bir gündür? Özel Günler Sayfası  Yorumlar

4 Burak Yürsel 24.04.2015 00:26
Siz Oyunlara E-pin ve her türlü serviste Türkiyede 1.sıradasınız. Böyle yaparakta gönüllerde de 1.sırayı aldınız. Bynogame çalışanlarının hepsine teşekkürler. Bynogame = Kalite+Güven+Destek
3 Berkan Köse 21.04.2015 15:08
ByNoGame bu aralar çok bonkör :) Umarım daha fazla kazanırsınız.
2 Bülent orhan Özdoğan 20.04.2015 19:36
Adamsınız
1 Kağan Topkara 19.04.2015 16:21
HELAL

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek