Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    League of Legends   Takımını Kur ve Havuz Partisi 

 

Takımını Kur ile birlikte Havuz Partisi de geliyor!

Etkinlik boyunca toplanacak puanlar dünya çapındaki tüm sunuculardan gelecek. Yani sadece Türkiye Sunucusu değil, diğer sunucularda oynanan oyunlar ve alınan puanlar ortak bir havuzda toplanacak. Ödüller için gerekli puana ulaşılırsa, o havuza 1 puanlık katkınız olması bile ödül kazanmanız için yeterli!

LoL arkadaşlarla beraber elbette daha zevkli. Bu yüzden, yazın da kendini iyice hissettireceği önümüzdeki hafta tüm sunucularla birlikte katılıp ödül alacağınız, iki aşamalı bir etkinlik düzenledi. İlk aşama olan Takımını Topla Haftası, 15-21 Haziran tarihlerinde devreye girecek. Arkadaşlarınızla takımlar kurup beş oyunculu hazır takım sıralarında oyun kazanarak ve hem eski, hem de yeni edindiğiniz arkadaşlarınıza hediyeler göndererek puan toplayacaksınız. Herkesin aşağıda açıklanan görevleri her yapışında kazandığı puanlar toplanacak ve etkinliğe katılan oyuncuların kazandıkları toplam puanlara göre tüm topluluğun beğeneceği ödüller açılacak.

İkinci aşama ise, 5.12 Yaması’nın gelişiyle başlayacak. Bu tarihte Havuz Partisi devreye girecek ve beş yeni Havuz Partisi kostümü mağazaya eklenecek. Ayrıca bir önceki hafta açmış olduğunuz ödüllerin hesaplara eklenmesine başlanacak. Ayrıntılar hemen aşağıda, bir dalıp çıkıverin!

NASIL PUAN KAZANABİLİRSİNİZ

15-21 Haziran

5 puan (takım başına): Beş oyunculu hazır takımla, Sihirdar Vadisi, Sonsuz Uçurum ya da Kristal Kayalık’ta eşleştirmeli bir oyun kazan (botlara karşı oynanan oyunlar sayılmaz)

10 puan: Bir oyuncuya hediye ver

20 puan: Bir oyuncuya oyun sonu ekranında hediye ver:  

TOPLULUK HEDİYE KADEMELERİ

Takımını Kur Haftası’nın başlangıcında, tüm sunucularda toplanan puanların her gün güncellendiği ve açılabilecek ödül kademelerinin ayrıntılı olarak açıklandığı bir site devreye girecek.

 

 Hemen Riot Pin Satın Almak İçin Tıklayınız

    Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek