Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Knight Online Yeni Sunucunun adı belli oldu : MIDGARD 

HAZIRLIKLAR YAPILSIN ! YENİ SUNUCU Midgard GELİYOR!

Tam 11 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın lider MMORPG oyunu olan Knight Online’da yeni sunucu heyecanı yaşanıyor! Uzun bir bekleyişin ardından, yeni sunucu Midgard, Knight Online’daki yerini alıyor!

Bildiğiniz üzere Knight Online ekibi olarak, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online’a şekil verdik. Bu efsane oyunun 11. yılında da bu değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla verildi. Ekip olarak son bir kaç aydır yaptığımız gözlemler dahilinde, çoğu oyuncumuzun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark ettik. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL’nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir, sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, sizlere yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard’ı açma kararı aldık.
Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online’daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP’li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca yeni sunucu Midgard şerefine tüm oyunda gerçekleşecek olan Gül Şövalyesi Etkinliği de 3 Eylül 2015 Perşembe günü Knight Online’da olacak.

3 Eylül’den itibaren OTP’li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. ByNoGame iyi oyunlar diler...


 Knight Online Midgard için gereken bütün 400 Cash, 800 Cash, 1200 Cash, 1600 Cash, 2000 Cash, 2400 Cash, 3200 Cash, 

Bronze Premium - Gold Premium - Platinum Premium - War Premium - Exp Premium - Disc Premium satın almak içinwww.bynogame.com/Knight-Online/Premium-Cash

Midgard Gold Bar Alışı ve Midgard GB Satışı için : www.bynogame.com/Knight-Online/Gold-Bar

Midgard item satışı ve Midgard item almak içinwww.bynogame.com/item/ko/Midgard

Midgard çar satışı, Midgard karakter satışı, Midgard Chyper Ring satışı ve Midgard karakter (çar) ve Chyper Ring almak için : www.bynogame.com/item/ring/Midgard

Knight Online’a dair her şey için : www.bynogame.com/Knight-Online


Kaynak : http://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?183125-Yeni-Sunucu-MIDGARD-Geliyor!&p=901145#axzz3k1FsleP9


Etiketler : Knight Online Yeni server Midgard gb satışı, Midgard gb alışı, Midgard goldbar satışı, Midgard gold bar satışı, Midgard gold bar alışı , Midgard item satışı, Midgard premium alışı, Midgard premium satışı  Yorumlar

2 Erkan Başdemir 01.09.2015 23:44
Bence yeni SUNUCU tamamen gereksiz çünki ben europada oynuyorum benım gıbı bir sürü kişi orda oynamakta zaten kulanıcı azlığı var bir sürü emek ve zaman +para harcanıyor sonunda bulundugun serverda adam kalmıyor bu sekılde bir yere varılmaz mıletın emeğine yazık yeni sunucu yerine birleştirme yapılsa bundan daha iyi olurdu..
1 Mehmet nuri Gemici 29.08.2015 14:57
HAYIRLI UGURLU OLSUN

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek