Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Knight Online Steam Greenlight NPoint Etkinliği! 

Knight Online’a Oy Verin, NPoint Kazanın!

Knight Online’ı Steam platformuna taşıyabilmek için gereken ilk şey Steam Greenlight oyları. Tüm Knight Online oyuncularının desteğini esirgemeyeceğine inanıyoruz. Nttgame ise EVET oyu veren oyuncular için bir hediye çekiliş etkinliği başlattı.

Etkinlik süresince, geçerli bir Steam hesabından Knight Online için Evet oyu veren ve olumlu bir yorum yazan oyuncular arasından yapılacak olan çekilişle 50 oyuncu 1000 NPoint, 10 oyuncu 3200 NPoint kazanacak! Katılımda bulunan oyuncuların buradaki konunun altına oy verdiklerini ve yorum gönderdiklerini gösteren bir ekran görüntüsü ve Knight Online karakter adı-sunucu bilgilerini yazmaları gerekmektedir. Kazanılacak olan NPoint hem Knight Online hem de Kingdom Online oyunlarında kullanılabilecektir. 

Etkinlik başlangıç tarihi: 16/07/2015
Etkinlik bitiş tarihi: 30/07/2015

Hediyeler;
10 oyuncuya 3200 NPoint
50 oyuncuya 1000 NPoint
1
 oyuncuya +7 Dark Knight Silahı

Hali hazırda Steam Greenlight’ta Knight Online için Evet oyu vermiş ancak yorum yazmamış oyuncular, olumlu yorumu tamamlayıp çekilişe katılabilirler. Hem Evet oyu vermiş hem de olumlu yorum yazmış oyuncular da yine Steam isimlerini bildirerek çekilişe dahil olabilirler.

Ekran Görüntülerinizi 16 Temmuz’dan itibaren BURAYA TIKLAYARAK ilgili konu altından gönderebilirsiniz.

Verdiğiniz oy ve yorumu gösteren ekran görüntüsü paylaşmanız kesinlikle gereklidir. Ekran görüntüsü olmayan başvurular geçersiz olacaktır. 

Her hesap yalnızca bir defa etkinliğe katılabilir.

Ödül gönderimleri için kazanan oyuncularla Steam üzerinden iletişime geçilecektir. Bu nedenle lütfen kişisel Steam hesabınızla oy vererek yorum gönderiniz.

Greenlight desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.   Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek