Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Knight Online Restorasyon Fırsatı (Itemlerinizi Kurtarın) 

Değerli Şövalyeler,

Son dönemlerde artan hesap çalınma olayları üzerine yaptığımız incelemeler ve çalışmalar sonucunda, daha önce de sizlerle paylaştığımız gibi, OTP sistemini etkin bir şekilde kullanan hiç bir oyuncumuzun hesabının çalınmadığını ve hesabı çalınan oyuncularımızın istisnasız hepsinin OTP Sistemini kullanmadığını ya da OTP Sistemine üye oldukları halde, sistemi etkinleştirmediklerini gördük.

Daha önce OTP Sistemini etkin bir şekilde kullanmayan hiç bir oyuncumuzun restorasyon talebinin kabul edilmeyeceğini duyurmamıza rağmen, ortada Knight Online oyuncularına yönelik sistemli bir saldırının olduğu ve bu durumdan çok fazla oyuncumuzun mağdur olması sebebiyle, ilk ve son kez olmak şartıyla, mağdur olan oyuncularımıza restorasyon yapmaya karar verdik.

Restorasyon taleplerinizin hangi koşullar altında kabul edileceği ve yapılacak restorasyonların içeriğini paylaşmadan önce, tekrar hatırlatmak isteriz ki, OTP Sistemini kullanan hiç bir oyuncumuzun hesabı çalınmamıştır. Bu yapacağımız restorasyon işlemleri sizlere özel bir süreçtir ve tek sefere mahsustur.

Şimdi gelelim yapılacak Restorasyon işlemlerinin içeriğine;

Kurallar:
1. Sadece 01.07.2014 - 01.09.2014 tarih aralığında hesabı çalınan oyuncularımız restorasyon talebinde bulunabileceklerdir.
2. Restorasyon talebinde bulunmak amacıyla bilet atmadan önce OTP Sistemine kayıt olmanız ve sistemi etkinleştirmeniz gerekmektedir. OTP Sistemine kayıtlı olmayan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
3. OTP Sistemine gerçek telefon numarasıyla kayıt olmanız gerekmektedir. Sanal telefon numarasıyla yapılan üyelik kaydı yapan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
4. Restorasyon yapılacak eşyalarda en yüksek seviye; Rebirth +5, Normal +8\’dir. +3 Takılar, yine +3 olarak iade edilecektir.
5. Hesaplarına proxy IP kuoyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
6. Daha önce NPT ya da TPT\’den dolayı hesabı kapatılan oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
7. Satın alınan ya da paylaşılan hesaplara sahip oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
8. Banka diğer bir deyişle depo dediğimiz karakterlere sahip oyuncularımızın restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.

Hangi Eşyaların Restorasyonu Kabul Edilmeyecektir?
1. Oyun içi para (Gold Bar) iadesi yapılmayacaktır.
2. Scroll iadesi yapılmayacaktır.
3. Premium Eşyaların iadesi yapılmayacaktır.
4. PUS Eşyalarının iadesi yapılmayacaktır.

Restorasyon Talebinde Bulunurken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar:
1. Bilet içeriğinde bulunan bilgi formunun haricinde, farklı sitelerden form kalıpları alıp yollamayınız. Sadece Bilet içeriğinde bulunan formu doldurunuz.
2. Formu doldurduktan sonra biletin sonunda durumunuzu açıklayan kısa bir yazı yazınız.

Önemli Notlar:
1. Daha önce restorasyon talebiyle ilgili yolladığınız biletler geçerli değildir. Tekrar bilet yollayarak yeni bir restorasyon talebinizde bulunmanız gerekmektedir.
2. 15.09.2014 Tarihine kadar yapılan Restorasyon talepleri değerlendirilecek, 15 Eylül 2014 Tarihinden sonra yapılan restorasyon talepleri kabul edilmeyecektir.
3. Restorasyonlar atılan bilet sırasına göre, haftalık olarak gerçekleştirilecektir.

Son kez hatırlatmak isteriz ki, bu restorasyon işlemleri herhangi bir sistem açığının sonucunda alınmış bir karar değildir. Amacımız, tamamen Knight Online oyuncularını hedef alan ve son dönemlerde yüksek bir seviyeye ulaşmış olan hesap çalınma olaylarında, oyuncularımızın yaşadığı mağduriyeti bir nebze de olsa giderebilmektir. 

Umuyoruz ki, yaşanan bu üzücü olaylardan sonra tüm oyuncularımız OTP Sisteminin önemini anlayacak ve hesaplarına gereken değeri vereceklerdir.


NTTGame | Knight Online Ekibi  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...

E-Posta :
Şifre :
Güvenlik Kodu :
    Üye Olmak İstiyorum
    E-posta / Şifremi Unuttum
    Aktivasyon Kodu Gönder


ByNoGame Canlı Destek