Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Knight Online Parti Turnuvası 

KNIGHT ONLINE TARİHİNDE BİR İLK: PARTİ TURNUVASI!


2016 yılında gerçekleştirilecek olan 4 büyük Klan Turnuvasının ilki geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti ve Knight Online fanatiklerinin uzun zamandır beklediği turnuva heyecanı yeniden alevlenmişti. Şimdi sıra geldi turnuva serisinin ikinci ayağına. Ancak bu defa yepyeni bir turnuva sistemiyle oyun severlerin karşısına çıkıyoruz; Parti Turnuvası!

Knight Online tarihinde ilk defa 8’er kişiden oluşan partiler bir turnuvada birbirleriyle çarpışacak ve Knight Online’ın en iyi partisi olmak için mücadele verecekler! Üstelik STEAMKO ve USKO için olmak üzere aynı anda 2 ayrı turnuvanın gerçekleşeceği ve toplamda 128 partinin yer alacağı (64 USKO – 64 STEMKO) Knight Online Parti Turnuvası’nda daha önceki turnuvalardakinin aksine 50’şerli klanlar yerine 8’er kişilik partiler mücadele edecekler. Turnuva için kayıtlar 1-11 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve 12 Temmuz Salı günü NTT Game Twitch TV kanalı üzerinden yapılacak olan canlı yayınla kura çekimi gerçekleştirilecektir. Parti Turnuvası’nı daha önceki turnuvalardan ayıran bir diğer özelliği ise turnuva maç tarihleri. Daha önce gerçekleştirilen turnuvalar bir haftalık bir süreçte tamamlanırken Parti Turnuvası Temmuz ayı boyunca devam edecek şekilde tasarlandı. Kayıt aşamalarından Final karşılaşmasına kadar Temmuz ayına yayılan turnuva takvimiyle, Knight Online müdavimlerinin istediği uzun soluklu turnuva heyecanı Parti Turnuvası’yla gerçekleşmiş olacak!

İşte ilk defa gerçekleştirilecek olan Parti Turnuvası karşılaşma tarihleri;

16 Temmuz Cumartesiİlk Tur Karşılaşmaları
23 Temmuz Cumartesiİkinci ve Üçüncü Tur Karşılaşmaları
31 Temmuz PazarÇeyrek Final / Yarı Final / Final Karşılaşmaları

2014’ten bu yana 4’ü offline 2’si online olmak üzere toplamda 6 turnuvayla karşınızda olan Knight Online, yepyeni bir turnuva serüveniyle Temmuz ayında karşınızda olacak. Knight Online Parti Turnuvası hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz! Adını Knight Online tarihine altın harflerle kazımak isteyen tüm şövalyeleri Parti Turnuvası’na bekliyoruz!

Gerçek Savaş Başlıyor!
  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek