Giriş Yap    Üye Ol
Oyunlar   GB   İtem   PUBG   Dota2   CS:GO Skin   Key   Store   Destekle   Param   Ödeme Yap   İletişim   Yorum  
 
 Haberler    Knight Online World   Gordion Sunucusu Hakkında Merak Ettikleriniz 

 

Merhaba Knight Online severler!

Hepimizin bildiği üzere Knight Online sunucu birleştirme anketi sonuçlandı ve oyunun en eski iki serverı olan Anatolia ve Atlantis birleştirme kararı alındı. Bu konu da bir çok oyuncumuzun kafasında soru işaretleri olduğunu görüyoruz, gelin bu soruların cevaplarını ByNoGame oyun timinden dinleyelim.

Anatolia ve Atlantis sunucu birleşminde yeni server ismi hangisi olacak, hangi isim kalacak ?

Knight Online yeni birleşim sunucusunun ismi “Gordion” olacak, ne anatolia ne de attila altında birleşecek.


Benim iki sunucuda da karakterlerim var, bir serverda 4 karakter alabiliyoruz, hangi karakterler birleşecek, hangileri silinecek ?

2 Sunucuda bulunan en yüksek seviyeli 4 karakter tespit edilerek bir serverda birleşecek.

Diyelim ki Atlantis da

23 lvl Mage Human
82 lvl Rogue Human
58 lvl Priest Human
5 lvl Warrior Human

 

Anatolia’da ise

47 lvl Kurian Ork
83 lvl Warrior Ork
71 lvl Mage Ork
1 lvl Priest Ork


Bu durumda Gordion Server’da ki sıralamanız şu şekilde olacaktır.

83 lvl Warrior Karus
82 lvl Rogue Karus
71 lvl Mage Karus
58 lvl Priest Karus


Fakat yine de siz 58 lvl priest yerine, 47 lvl kurian kalmasını istiyorsanuz, hemen şimdi Priest’inizin seviyesini düşürmeye başlayabilirsiniz. 45’e kadar düşürmeniz yeterli.


Benim Anatoliada ki hesabım Human, Atlantis’teki hesabım Karus? Gordion’da Irkım ne olacak ?
Bunu en yüksek seviyeli karakteriniz belirleyecek, yukarıda ki tabloyu örnek alacak olursak 83 lvl Warrior ırkı belirlemiş, Gordion’da Karus olacak.


Gordion açıldığında neler sıfırlanacak ?

Karaktere ait mail kutusu, arkadaş listesi, Clan board, Müttefik klanlar silenecektir,. Ayrıca yukarıda ki belirlenen karakterler haricinde ki 4 karakter, envanterleri, üzerinde ki irili ufaklı noahlar sistemden silenecektir. Bankanızda belirli limitleri var  194 slot ve 2 milyar NOAHdan fazla ise bu kalan miktarda silinecektir.  Ve bu silinen karakterlerin ve envanterlerinin geri getirme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu yüzden hazırlıklarınızı iyi yapmanızı öneririz.

sileneceklere ek olarak;
*VIP Vault Key limiti üzerindeki eşyalar silinecektir. (48 slot) Birleşen sunuculardaki tüm VIP Vault Key süreleri eklenecektir.

Not: Öncelik en yüksek karakterinizin olduğu VIP Vault Key’de olacaktır. Limit aşımından dolayı silinen eşyaları geri getirme gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

 

Şimdi gelelim herkesin merak ettiği soruya…

Gordion Sunucusunda GB Kaç TL olacak ?

Sanırım A’dan Z’ye herkesin merak ettiği soru bu, Gordion sunucusunda GB ne kadar olacak? Her yeni ve birleştirilen sunucuda olduğu gibi burada da GB’nin fiyatını siz değerli oyuncularıız belirleyecek. Sizler moradon’da kurduğunuz pazarda Iron Necklace, Iron Belt gibi ürünlerin fiyatını kendiniz belirliyorsunuz. Buna göre ilk satılan ve alınan gblerin fiyatıda otomatik olarak sizlere göre belirlenmiş oluyor.

ByNoGame Oyun Tim’inin sunucu birleşmesi hakkında ki düşünceleri nelerdir ?

Sanırım herkes Knight Online’da ki en zevkli etkinliğin PK olduğunu biliyordur, bunu inkar eden kimsenin olacağını da düşünmüyorum. PK dediğimiz etkinlikte Cz olsun, Ardream olsun. Ne kadar kalabalıksa o kadar zevkli oluyor. Eski sunucularda gece vakti girdiğimizde kesecek adam bulamadığımız olabiliyordu, bu da haliyle bizi üzüyordu.
Gerçekten yerinde bir karar olduğuna inanıyor, 24.02.2015 tarihinde SC’lerimizi çekip sizlerle beraber novalarımızı fırlatmaya hazır hale geleceğiz :)

Server açılışından itibaren ByNoGame’e Knight Online Gordion Goldbar satabilir, (Knight Online Orion GB Alışı)

Server açılışından itibaren ByNoGame’den Knight Online Gordion Goldbar satın alabilir, (Knight Online Orion GB Satışı)

Server açılışından itibaren ByNoGame’den Knight Online Gordion item ilanı verebilir ve satın alabilirsiniz. (Knight Online Orion item Sat-Satın al)

ByNoGame herkese iyi oyunlar diler!

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
işlem sonucunu giriniz


ByNoGame Canlı Destek